Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 231

У Черкасах триває благодійна акція “Черкаси проти Covid-19”, до якої долучилися й співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Усім відвідувачам на вході до судових установ співробітники Служби судової охорони роздають захисні медичні маски, кейси з якими на пости пропуску до судів доставив Благодійний фонд “Черкаси проти коронавірусу-19”.

Крім того, співробітники Служби проводять із відвідувачами судових установ Черкащини роз’яснювальну роботу, закликають їх дбати про власну безпеку, дотримуватися простих правил гігієни та берегти своє здоров’я.

Варто додати, що несення служби з охорони й безпеки судових установ співробітниками Служби судової охорони проходить в умовах жорстких карантинних заходів. Щоденно всім без винятку працівникам і відвідувачам судових установ проводиться дистанційна термометрія та обмежується доступ осіб з ознаками респіраторних захворювань, постійно обробляються контактні поверхні дезінфікуючими розчинами, здійснюється кварцювання приміщень, розташованих у місцях розміщення постів пропуску та охорони.

- У цей складний час ми повинні об’єднатися для співпраці в боротьбі проти пандемії коронавірусу та активізувати всі свої зусилля для протидії розповсюдження Covid-19. Завдання Служби – максимально якісно організувати службу з охорони судових установ під час карантину, – наголосив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко.

За повідомленням прес-служби ССО

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).