Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 121

Нетішинський міський суд задовольнив клопотання прокурора про застосування примусових заходів виховного характеру щодо неповнолітнього у справі, внесеній до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

«Застосувати до неповнолітнього (…) примусові заходи виховного характеру у вигляді застереження та обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього, а саме: обмеження його перебування поза домівкою після 22 год.00 хв. до 06 год. 00 хв. наступного дня, заборонити відвідувати місця, де реалізовуються спиртні напої з метою їх вживання, змінювати без дозволу органу, який буде здійснювати за ним нагляд, місце проживання, навчання чи роботи, виїжджати в іншу місцевість, терміном на 1 рік», – зазначає в ухвалі суддя, доручивши її виконання в частині застосування до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру сектору превенції Нетішинського ВП Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Кримінальне провадження щодо юнака суд закрив.

Як встановив суд, 26 лютого цього року 15-річний хлопець взяв у знайомого телефон у тимчасове користування, проте назад не повернув, завдавши потерпілому 2 797 гривень збитків.

Їх юнак відшкодував вже у ході досудового розслідування, а також розкаявся і визнав свою вину. Тож прокурор подав до суду клопотання про застосування до нього заходів виховного характеру, яке підтримали усі учасники процесу.

«При обранні примусового заходу виховного характеру до неповнолітнього суд враховує, що останній посередньо характеризується за місцем навчання та проживання, перебуває на обліку у службі в справах дітей, як дитина, що перебуває у складних життєвих обставинах; пом’якшуючими обставинами є щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, вчинення злочину неповнолітньою особою і вважає, що виправлення та перевиховання неповнолітнього можливе без направлення його до спеціальної навчально-виховної установи для дітей та підлітків, що дає підстави застосувати примусові заходи виховного впливу у виді обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього, терміном на 1 (один) рік», – ідеться в ухвалі суду, яка ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Довідково. Відповідно до статті 97 Кримінального кодексу України, неповнолітнього, який вперше вчинив злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, може бути звільнено від кримінальної відповідальності, якщо його виправлення можливе без застосування покарання. У цих випадках суд застосовує до неповнолітнього примусові заходи виховного характеру, передбачені частиною 2 статті 105 цього Кодексу.

За повідомленням прес-служби суду

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).