Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 257

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд апеляційної скарги прокуратури на ухвалу Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська від 26.02.2020, якою до одного з громадян, який підозрюється у вчиненні кримінального правопрушення, передбаченого частиною четвертою статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї) обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів.

Нагадаємо, що дана особа разом з іншими чотирма підозрюється у перестрілці на вул. Титова у місті Дніпрі. Підозрювані, не зважаючи на значне скупчення людей і, зокрема, дітей, транспорту, не реагуючи на законні вимоги поліцейських припинити протиправні дії, продовжували застосовувати зброю.

Заслухавши сторону обвинувачення та захисту, перевірившм матеріали справи, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду постановила апеляційну скаргу прокурора задовольнити частково, ухвалу Бабушкінського районного суду скасували та постановили нову, якою до підозрюваного обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Громадянина взяли під варту одразу ж у залі суду.

Нагадаємо, що 4-х підозрюваних у даному кримінальному правопорушенні вже було взято під варту у Дніпровському апеляційному суді першого та дев`ятого квітня 2020 року.

Таким чином рішеннями Дніпровського апеляційного суду всі 5 підозрюваних у зухвалій перестрілці посеред вулиці у місті Дніпрі знаходяться під вартою.

За повідомленням прес-служби суду

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).