Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 228

Ухвалою Миколаївського апеляційного задоволено апеляційну скаргу прокурора та скасовано ухвалу суду першої інстанції, якою підозрюваному у вимаганні грошей у місцевого підприємця до застосованого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, визначено альтернативний вид запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 130 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 273 260 грн.

24 квітня 2020 року Миколаївський апеляційний суд завершив розгляд апеляційної скарги прокурора на ухвалу слідчого судді Центрального районного суду міста Миколаєва.

Не погодившись з рішенням слідчого судді, прокурор просив скасувати рішення слідчого судді та постановити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання захисника в інтересах підозрюваного про зміну запобіжного заходу.

За результатами розгляду справи апеляційну скаргу прокурора задоволено. Ухвалу слідчого судді Центрального районного суду міста Миколаєва від 2 квітня 2020 року – скасовано та постановлено нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання захисника в інтересах підозрюваного про зміну запобіжного заходу відмовлено.

Довідково: У січні 2020 року затримано п'ятьох жителів міста Миколаєва, віком від 25 до 42 років, які вимагали у місцевого підприємця 660 000 грн. неіснуючого боргу.

Дії підозрюваного органами досудового розслідування кваліфікуються за частиною другою статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).