Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 224

Віньковецький районний суд визнав винною 35-річну жительку Віньковецького району в шахрайстві (частина 1 статті 190 Кримінального кодексу України) і призначив їй покарання – 850 гривень штрафу.

Доцільність такого покарання суд обґрунтував тим, що обвинувачена працює та її діями завдано державі саме майнову шкоду. Також суд врахував, що жінка раніше не судима, має сім’ю, усвідомлює, що вчинила злочин і кається в цьому.

За вироком, жителька села на Віньковеччині у березні 2018 року подала документи про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг, передбачених Порядком надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею до місцевого управління соціального захисту населення.

За законом, така допомога призначається людині, що доглядає за психічно хворим, раз на півроку і виплачується щомісяця у грошовій формі. Тож обвинувачена подавала до державних органів документи п’ять разів. Утім, жодного не повідомила, що увесь цей час жила окремо зі своїм чоловіком, котрий має інвалідність внаслідок психічного захворювання, і за ним не доглядала.

«Внаслідок подання недостовірних відомостей здійснено виплату грошової допомоги як особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, за період з 01.03.2018 по 27.04.2020 загальною сумою 48471 грн, чим спричинено шкоду державі, в особі управління соціального захисту населення Віньковецької районної державної адміністрації на вказану суму», – зауважує суд.

У судовому засіданні свої дії обвинувачена пояснила скрутним матеріальним становищем, бо працює медсестрою і отримує мінімальну зарплату, при цьому виховує двох дітей, один з яких – з інвалідністю. Разом із тим заявила, що вину в інкримінованому злочині визнає повністю і щиро кається.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 25 марта 2023