Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 402

Слідчий суддя Ленінського районного суду міста Кіровограда розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно громадянина К., якому повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

За версією слідства, маючи на меті отримати в оренду сховище, для використання ТОВ «Профенергомонтаж» громадянин Г. звернувся до Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Розгляд цього звернення здійснював головний спеціаліст сектору даного Управління підозрюваний К. В ході розгляду звернення останній дізнався номер телефону громадянина Г.

03.12.2019 підозрюваний К. зателефонував громадянину Г. та запропонував зустрітися наступного дня біля того сховища, яке громадянин Г. мав на меті отримати в оренду.

Наступного дня, 04.12.2019, приблизно об 11:00, підозрюваний К. та громадянин Г. зустрілись біля сховища, під час огляду підозрюваний К. повідомив громадянину Г., що посприяє останньому в отриманні зазначеного сховища в користування на термін 10 років, у разі надання йому особисто грошових коштів у сумі 32 000 грн. і у подальшому надання підозрюваному К. щорічно неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів США терміном 10 років.

У разі надання йому таких коштів підозрюваний К. пообіцяв підготувати всі необхідні документи для передачі зазначеного сховища у користування ТОВ «Профенергомонтаж» на 10 років шляхом його передачі у безоплатне зберігання з можливістю його господарського використання.

При цьому підозрюваний К. зазначив, що у разі відмови сплачувати кошти розгляд звернення громадянина Г. буде тривати довгий проміжок часу, та у разі винесення позитивного рішення щодо передачі в оренду сховища ТОВ «Профенергомонтаж», підозрюваний К. нарахує всі максимальні платежі та сума оренди складатиме 250 000 грн в рік.

За наслідками судового розгляду клопотання слідчого задоволено, до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів. Розмір застави – 40 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 84 080 грн.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).