Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 129

Відсьогодні, 18 травня, Млинівський районний суд Рівненської області став дванадцятим об’єктом судової гілки влади, який перейшов під охорону Служби судової охорони.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз представив суддям, працівникам суду, журналістам та громадськості особовий склад, який нестиме службу в цій судовій установі.

- У Млинівському районному суді щоденно розглядають близько 50 справ, а це позначається на кількості відвідувачів. Тому ми ретельно підійшли до підбору особового складу, який нестиме тут службу. Це досвідчені співробітники, які вже зарекомендували себе як професіонали й виявили бажання продовжити службу у Млинівському районі. Нашим головним завданням залишається безпека кожного – судді, працівника апарату, відвідувача, аби гарантувати безпечний доступ до правосуддя, – зазначив полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.

Голова Млинівського районного суду Петро Феськов запевнив, що співробітники Служби можуть розраховувати на підтримку з боку апарату та працівників суду.

Традиційно, на згадку про цей день полковник Служби судової охорони Віктор Мороз вручив голові суду Петрові Феськову табличку з професійним девізом Служби: “Професійність. Пильність. Безпека правосуддя”, а жінки отримали від співробітників Служби квіти.

На завершення начальник Територіального управління Служби у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз провів для особового складу інструктаж та націлив їх на сумлінне виконання службових обов’язків і суворе дотримання карантинних заходів щодо протидії розповсюдженню COVID-19.

За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).