Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 279

Раніше у вісьмох працівників апарату суду було підтверджено захворювання на COVID-19. Шестеро з них перебувають за місцем проживання та проходять лікування під наглядом сімейних лікарів. Двох працівників, за рекомендацією самих же медиків, ушпиталено, оскільки вони мають ряд супутніх захворювань і перебувають у зоні ризику.

Від початку карантину в Рівненському апеляційному суді запроваджено ряд заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної хвороби. Незважаючи на це, у вісьмох працівників апарату суду підтвердилось захворювання на COVID-19. І хворі, і ті, хто контактував з ними, перебувають на самоізоляції, пройшли тестування та частина з них очікують на його результати.

Оскільки ні в умовах пандемії, ні воєнного чи надзвичайного стану робота суду не може бути припинена, адже судовому розгляду підлягають справи різних категорій, деякі з них вимагають розгляду в стислі строки та не можуть відкладатися, а також з метою припинення поширення коронавірусної хвороби, судді та працівники апарату Рівненського апеляційного суду та ще 9 працівників судової охорони, які цілодобово забезпечують охорону суду апеляційної інстанції, пройшли ПЛР-тестування. Результат усіх проб — «від’ємний».

Суд апеляційної інстанції продовжує працювати за звичним графіком. У суді дотримано усіх карантинних вимог та проведено дезінфекцію приміщення.

Від імені колективу Голова Рівненського апеляційного суду Олег Полюхович висловлює щиру вдячність медичним працівникам, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, щодня рятують хворих. У непростий для всього світу час, в умовах пандемії коронавірусу, медики протягують всім нам руку допомоги, своєю титанічною працею рятуючи тисячі життів і надихаючи всіх нас творити добро, залишатися людяними та додають віри у перемогу над недугою.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).