Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 370

В березні цього року до Господарського суду Луганської області звернулося Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» з заявою, в якій просило відстрочити на один рік виконання рішення суду у справі № 913/409/19 за позовом АТ НАК «Нафтогаз України» про стягнення понад 100 млн грн заборгованості за спожитий природнийгаз.

На підтвердження свого скрутного матеріального становища теплопостачальник надав суду докази, які свідчать про неспроможність підприємства сплатити стягнуту суму заборгованості одним платежем.

Обґрунтовуючи доводи щодо необхідності відстрочення, заявник вказав на те, що «відстрочення виконання судового рішення має бути щонайменше до грудня 2020 року, оскільки опалювальний період починається в листопаді, а оплата за спожиті послуги проводиться у грудні».

26.05.2020 суд розглянув вказану заяву по суті.

Беручи до уваги реальне становище боржника та фінансові інтереси обох сторін, Господарський суд Луганської областівимоги КП «Лисичанськтепломережа»задовольнив частковота ухвалив відстрочити виконання рішення суду від 15.10.2019 про стягнення боргу та інших нарахувань у сумі 100,48 мільйонів гривень на користь компанії НАК «Нафтогаз України» на один рік, до 15.10.2020 року.

Щодо заявленого боржником строку відстрочення виконання рішення суду суд звернув увагу на те, що відстрочення виконання судового рішення у відповідності до приписів частини п'ятої статті 331 ГПК України не може перевищувати одного року з дня його ухвалення. Відтак, з огляду на дату ухвалення судового рішення 15.10.2019, максимально можливий строк відстрочення – 15.10.2020.

Переглянути ухвалу суду від 26.05.2020 у справі № 913/409/19 в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/89428998

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).