Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 577

Суддею Центрального районного суду міста Миколаєва Оксаною Мамаєвою ухвалено вирок 33-річному чоловіку, обвинуваченому у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 263, частиною першою статті 263-1, частиною першою статті 14 частиною першою статті 201 та частиною першою статті 309 Кримінального кодексу України та його 22-річному брату, обвинуваченому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України.

Відповідно до обвинувального акту, 33-річний чоловік придбав патрони різного калібру, п’ять стартових, самозарядних пістолети і два револьвери під патрон Флобера та переробив їх на вогнепальну стрілецьку зброю, про що свідчать висновки відповідних експертиз.

Окрім цього, він виготовив пристрій для здійснення стрільби, який відповідно до висновку експерта відноситься до вогнепальної стрілецької зброї та безоболонковий вибуховий пристрій.

Також чоловік протягом 2017 року у невстановленої особи придбав вибухові речовини та бойові припаси, зокрема тротилові шашки, корпуси та підривачі для гранат, протитанкову міну, патрони.

В подальшому, обвинувачений прийняв пропозицію громадянина іншої держави продати йому п’ять перероблених, самозарядних пістолета, калібром 9 мм та вирішував питання щодо переміщення зазначеної зброї за кордон для продажу.

Окрім цього, у ході обшуків в обвинуваченого вилучено близько 100 гр наркотичного засобу - канабісу.

Один з пістолетів останній подарував своєму 22-річному брату, за такого, за версією органу досудового розслідування, той придбав та зберігав вогнепальну зброю без передбаченого законом дозволу (частина перша статті 263 Кримінального кодексу України).

Обвинувальний акт у вказаному провадженні надійшов до суду з угодами про визнання винуватості, укладеними між обвинуваченими та прокурором, відповідно до яких, обвинувачені повністю визнають свою провину та погоджуються на призначення узгодженого сторонами покарання.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що зміст та умови угод відповідають вимогам законодавства,їх укладення є добровільним, а за такого наявні підстави для їх затвердження.

За такого, суд затвердив угоди про визнання винуватості, укладені між прокурором та обвинуваченими, визнавши 33-річного чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 263, частиною першою статті 14 частиною першою статті 201 та частиною першою статті 309 Кримінального кодексу України та призначивши йому погоджене в угоді покарання у виді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Окрім цього, суд затвердив угоду про визнання винуватості укладену між прокурором та 22-річним обвинуваченим, визнавши його винним та призначивши йому покарання у виді трьох років позбавлення волі з іспитовим строком один рік.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).