Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 407

Такого у нас іще не було, зате віднині буде! У Міжнародний день захисту дітей у Бердичівському міськрайонному суді відбулась неординарна подія – відкрилась постійно діюча виставка малюнків на тему «Суд очима дітей».

До експозиції, щойно її розмістили на другому поверсі суду, найпершими на оглядини потягнулися самі працівники. Ще б пак! Адже багато хто доклав безпосередніх зусиль, щоби ця виставка була належним чином оформлена. Тепер, щоразу проходячи коридором, будемо мимоволі затримувати погляд на барвистому стенді, покращуючи свій настрій. І нашим відвідувачам, сподіваємось, теж буде приємно поглянути на неймовірні творіння дитячих рук, від яких так і віє теплом та думкою, що суд – це захист!

Своє бачення непростої діяльності судової гілки влади у яскравих кольорах та стриманій графіці представили півтора десятки дітей та онуків наших працівників. Найменшим художникам – 3 роки, найстаршим – 14. На дитячих роботах зображено і будівлю Бердичівського суду, і богиню правосуддя Феміду, і символи суддівської влади. Звісно ж, діти не оминули своєю увагою і постать стриманого та справедливого судді, а ще - залишили нам свої жовто-блакитні дитячі долоньки із написом «Суд захищає права дітей». Дякуємо вам, наші найдорожчі! Працюємо, аби ніхто й ніколи не посмів скривдити жодну українську дитину!

Також нагадуємо, що до Міжнародного дня захисту дітей ми підготували відеопам’ятку про дитячі права та обов’язки, яку можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 26 июня 2022

Новини