Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 640

З нагоди проведення Днів адміністративної юстиції у 2020 році у зв’язку з 15-річчям ухвалення Кодексу адміністративного судочинства України у Другому апеляційному адміністративному суді оголошується творчий конкурс на розробку логотипу Другого ААС.

Пропонуємо усім бажаючим долучитися до участі у розробці логотипу суду та до 3 липня 2020 року надати свої роботи .

Участь можуть взяти, як фізичні, так і юридичні особи, кількість робіт не обмежена.

Логотип повинен відповідати нормам моралі та етики, бути естетично привабливим та придатним для виготовлення сувенірної продукції, друкованих видань, для нанесення на різноманітних предметах та матеріалах, а також включати обов'язкові елементи, а саме:

  • назва суду – Другий апеляційний адміністративний суд;
  • зображення терезів, як символу судової влади.

До робіт необхідно додати заявку з відомостями про автора, а саме: прізвище, ім'я, по-батькові, вік, місце проживання, контактні телефони, електронну адресу та короткий опис логотипу.

На конкурс не будуть допущені роботи з поданням зображень та висловів, права інтелектуальної власності на які (елементи яких) належать іншим власникам, а також роботи, що не відповідають вказаним вище вимогам.

Конкурсні роботи можливо надати:

- на поштову адресу Другого ААС: 61057, м. Харків, майдан Театральний, 1;

- шляхом подачі до канцелярії суду;

- шляхом надсилання в електронному вигляді на офіційну електронну адресу Другого ААС - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Результати проведення конкурсу будуть опубліковані на веб-порталах суду , а логотип використовуватиметься для виготовлення презентаційної, сувенірної друкованої продукції, матеріалів для проведення офіційних заходів, а також розміщений на веб-порталах Другого ААС.

З Положенням про порядок проведення конкурсу можливо ознайомитись за посиланням

В разі виникнення будь-яких питань звертатись за телефоном (057) 700-20-55.

За повідомленням пресслужби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).