Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 454

30 червня 2020 року Новосанжарський районний суд Полтавської області ухвалив вирок із затвердженням угоди про визнання винуватості стосовно громадянина Л. за частиною першою статті 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства).

Згідно угоди прокурор та підозрюваний дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій обвинуваченого, визнання винуватості у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення.

Сторони узгодили покарання для обвинуваченого за вчинення кримінального правопорушення в межах санкції частини першої статті 279 КК України у виді штрафу розміром 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 гривень.

На підставі частини першої статті 473 Кримінального процесуального кодексу України вироком суду була затверджена угода про визнання винуватості та обвинуваченому призначено покарання, узгоджене сторонами угоди.

Громадянина Л. засуджено за наступне:

20 лютого 2020 року невстановленою слідством особою за допомогою мережі Інтернет у смт Нові Санжари Полтавської області організовано масові мітинги та протистояння законним вимогам влади у зв’язку з тим, що у цей день до медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари», із міста Ухань Китайської народної республіки бу запланований організований приїзд громадян України та іноземних громадян для проходження карантину через можливу підозру інфікуванням коронавірусом.

Дізнавшись про це, 20 лютого 2020 року Л. на вантажному автомобілі з причепом направився до с. Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області, а саме до повороту із автошляху (М-22, Е584) сполученням «Полтава-Олександрія» на вул. Центральну смт Нові Санжари.

Прибувши у вказане місце та побачивши натовп мітингувальників, близько 01:00 20 лютого 2020 року Л., встановив вказаний автомобіль на проїзній частині вказаної автодороги, чим заблокував рух маршрутних автобусів, приватних транспортних засобів та транзитного автотранспорту, що рухався через селище.

Таким чином блокування проїзної частини вказаної ділянки дороги відбувалося приблизно до 09:00 20 лютого 2020 року і було розблоковано лише силами правоохоронців.

У результаті дій Л. була порушена нормальна робота транспорту: заблоковано рух громадському, приватному транзитному транспорту вулицею Центральна у смт Нові Санжари Полтавської області в обидві сторони, що вплинуло на графік роботи громадського транспорту, перевізників, маршрут яких проходив вказаною ділянкою дороги та не дало змоги фізичним особами вчасно доїхати до кінцевого місця призначення.

Вирок суду направлено до Єдиного державного реєстру судових рішень (справа № 542/535/20).

Зазначимо, що вирок суду не набрав чинності.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).