Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 408

28 липня 2020 року за участі Президента України Володимира Зеленського 205 новопризначених суддів склали присягу на вірність народові України.

На урочисту церемонію складання присяги суддями, яка відбулася на території Маріїнського палацу, також були запрошені керівники органів суддівського врядування і самоврядування: Голова Ради суддів України Богдан Моніч, Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, заступник Голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду Богдан Львов, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Андрій Костін та інші.

Право зачитати текст присяги отримала найстарша за віком новопризначена суддя з Іршавського районного суду Закарпатської області Олена Гичка.

Після урочистостей на території Маріїнського палацу, у приміщенні Ради суддів України новопризначені судді отримали посвідчення судді та нагрудний знак судді нового зразка. Суддівські відзнаки вручив Голова Ради суддів України Богдан Моніч.

"Сьогодні визначний і пам’ятний день у вашому житті. Щойно Ви склали присягу на вірність українському народові. Ви присягалися вірою і правдою служити тим, хто звертатиметься до вас за відновленням своїх прав, шукатиме у вас захисту, законності і справедливості. До вас звертатимуться люди, як до істини в останній інстанції", - наголосив Богдан Моніч.

"Вам буде складно. Ви прийдете у суди, які задихаються від нестачі суддів, а дехто прийде в суди, де правосуддя не здійснювалося роками. Ви будете завалені справами, за кожною з яких людська доля, історія стосунків, бізнесу, а то й життя. Про все це ви маєте пам’ятати, ухвалюючи рішення іменем України. Бо саме вам надано право здійснювати правосуддя, керуючись буквою закону, власним переконанням і сумлінням, дотримуючись принципів верховенства права.

Переконаний, що ви добре усвідомлюєте всю міру своєї відповідальності у професії, бо йшли до неї довго, часто тернистими шляхами, долаючи випробування конкурсного відбору, під пильним поглядом представників громадянського суспільства.

Від сьогодні ви маєте право здійснювати правосуддя. Від сьогодні ви стали повноправними членами суддівської спільноти. Від сьогодні до вас звертатимуться: "ваша честь". Шануйте це звертання, бо воно варте ваших знань та сил, варте того, щоб гідно пройти з ним крізь життя.

Ми всі покладаємо на вас великі надії і віримо, що саме з вас почнеться той життєдайний струмінь нової крові, який дозволить наповнити новою силою та енергією судини судової системи – суди першої інстанції. Ми віримо вам і вже від вас залежить наскільки ви цю віру виправдаєте" - наголосив очільник суддівського самоврядування у своєму виступі перед колегами.

На завершення зустрічі Богдан Моніч від себе особисто та від Ради суддів України, суддівської спільноти побажав новопризначеним суддям здоров’я, успіхів та удачі.

За інформацією пресслужби РСУ


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).