Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 382

21 серпня 2020 року Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк здійснив робочу поїздку до Закарпаття. В Ужгороді він, зокрема, оглянув стан приміщення Закарпатського апеляційного суду, відвідав територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області та провів робочу зустріч з його колективом.

А перебуваючи в Закарпатському окружному адміністративному суді, Голова ДСА України оглянув хід ремонтно-реставраційних робіт приміщення. Зеновій Холоднюк відзначив значний об’єм проведених робіт. Зокрема, з грудня 2019 року в будівлі замінено покриття даху на керамічну черепицю з влаштуванням дахових вікон, відновлені комини та водостічні системи, проведені демонтажні роботи та монтаж внутрішніх перегородок 1-3 поверхів, проведені сантехнічні роботи та прокладання інженерних комунікацій (водопровідно-каналізаційних систем, електромереж) тощо.

Ознайомився Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк і з ходом будівництва нової адміністративної будівлі Хустського районного суду Закарпатської області в місті Хусті.

Проект «Будівництво адміністративної будівлі Хустського районного суду по вул. Пушкіна б/н у м. Хуст» розроблений відповідно до містобудівних умов і обмежень від 28.03.2018 року №012, виданих відділом містобудування та архітектури Хустської міської ради Закарпатської області.

Під будівництво відведена земельна ділянка загальною площею 1932 м.кв., що розташована в центральній частині міста по вул. Пушкіна, є складовою частиною історичного ареалу міста Хуст та знаходиться в охоронній зоні пам’ятки місцевого значення «Чеське містечко».

Проектом передбачено зведення сучасної чотириповерхової будівлі суду з внутрішнім двориком, відкритою громадською та закритою службовою зонами. Там заплановано облаштувати громадську та службову автостоянки (в т.ч. для осіб з інвалідністю), місце паркування для велосипедистів. Для приміщень залів судових засідань, кабінетів, вестибюлів запроектовано систему кондиціонування за допомогою фанкойлів. Система холодопостачання – двотрубна з насосною циркуляцією. В приміщенні серверної передбачено систему прецизійних кондиціонерів.

Система підлогового опалення передбачена з автоматичним регулюванням, з функціональними розподільно-регулюючими вузлами. Для створення нормальних санітарно-гігієнічних умов проектом передбачається припливна та витяжна система вентиляції. Відповідно до Закону України «Про енергозбереження» проектом передбачено заходи з енергозбереження.

Будівництво Хустського районного суду розпочато 12 липня 2019 року. На сьогоднішній день з державного бюджету профінансовано робіт на суму – 49 984, 258 тис. грн.

Пресслужба ДСА України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).