Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 333

У Миколаївському апеляційному суді зафіксовано випадок захворювання на коронавірус. З метою запобігання поширення захворювання, керівництвом суду було організовано проходження тестування на COVID-19 усіх контактних осіб, які є працівниками суду. За результатами проходження тесту у інших працівників COVID-19 не виявлено.

Вжито заходів для безпечного перебування в приміщенні суду. Було проведено прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь та ряд інших необхідних дезінфікуючих та профілактичних заходів. Крім того, протягом дня на постійній основі проводиться прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь та кварцування приміщення. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та рекомендовано і надалі сумлінно дотримуватися карантинних обмежень.

Звертаємо увагу, що співробітниками служби судової охорони допускаються до приміщення суду громадяни виключно у захисних масках та після вимірювання температури.

Миколаївський апеляційний суд продовжує працювати в звичному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

Однак, для убезпечення відвідувачів та працівників суду від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень. За можливості, рекомендуємо брати участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції та звертатися до Миколаївського апеляційного суду через електронні засоби комунікації та поштові служби. Миколаївський апеляційний суд тимчасово призупиняє проведення заходів, які не пов’язані із процесуальною діяльністю, а саме: особистий прийом громадян, екскурсії, семінари, обмежено допуск в судове засідання осіб, які не є учасниками судових засідань.

Звертаємось до усіх відвідувачів суду з проханням під час карантину перебувати в приміщенні суді у засобах індивідуального захисту.

Наполегливо просимо громадян утриматися від відвідин суду, якщо у Вас є ознаки будь-якого вірусного захворювання.

З метою попередження та запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання, пропонуємо використати альтернативні шляхи звернення до суду а саме: шляхом подачі документів через засоби поштового зв’язку та електронної пошти суду.

Нагадуємо, що отримати інформацію про рух справи можна за телефонами, що розміщенні на офіційному веб-сайті суду у розділі «Про суд» підрозділі «Контакти відділів Миколаївського апеляційного суду» https://mka.court.gov.ua/sud4812/info_sud/contacts_viddil/


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).