Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 93

Нагадаємо, що 29 квітня 2019 року Жовтневим районним судом м. Харкова взято під варту харків’янина, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив посягання на життя водія Тойоти. На підставі виниклого конфлікту, підозрюваний кинув вибуховий пристрій в салон автомобіля.

В результаті вибуху водій отримав тілесні ушкодження, а саме: «не повну» травматичну ампутацію нижньої третини правої та лівої голені, рвані рани правої верхньої кінцівки, травматичний шок. Автомобіль зазнав значних пошкоджень, які призвели майже до повного його знищення.

16.09.2019 року до Жовтневого районного суду м. Харкова з Харківської місцевої прокуратури №2 надійшов обвинувальний акт, відповідно до якого вищевказана особа обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні та носінні вибухового пристрою без передбаченого дозволу (частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України); у замаху на умисне вбивство способом, небезпечним для багатьох осіб (частина 2 статті 15, пункти 5,7 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України) та у навмисному знищенні чужого майна, вчиненому шляхом вибуху (частина 2 статті 194 Кримінального кодексу України).

Справу зареєстровано під №639/6436/19 та розподілено в провадження судової колегії: головуючий – суддя Кісь Д.П., члени колегії – судді Баркова Н.В. та Гаврилюк С.М.

13 липня 2020 року відбувся черговий розгляд справи. Обвинуваченому продовжено строк тримання під вартою до 10 вересня 2020 року включно. Також судом змінено порядок дослідження доказів. Розпочато розгляд письмових доказів.

Наступне судове засідання призначено на 9 вересня 2020року на 13.30 год.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022