Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 169

Засуджений стверджував, що провадження проти нього було несправедливим, оскільки він не отримував допомогу адвоката на досудовому етапі.

Кожний обвинувачений у вчиненні злочину має право використовувати юридичну допомогу захисника, в тому числі, одержувати таку допомогу безоплатно. Але ЄСПЛ не завжди сприймає аргументи засуджених про неможливість скористатися послугами адвоката на досудовому слідстві. Європейський суд з прав людини ухвалив рішення у справі «Перване проти Туреччини» (№ 74553/11), передає «ECHR. Ukrainian Aspect».

В листопаді 1999 року в м. Курталант (Туреччина) сталося збройне зіткнення між правоохоронцями та представниками Робітничої партії Курдистану, визнаної в країні незаконною збройною організацією. Серед поранених та заарештованих членів організації був і Фірат Перване, в якого вилучили автомат Калашникова.

Перебуваючи під вартою, він визнав причетність до забороненої організації та наявність в нього зброї, проте він заперечував її використання під час сутичок.

В 2009 році Ф.Перване визнали винним у сепаратизмі та збройній акції, засудивши до довічного ув’язнення.

Пізніше засуджений звернувся до Європейського суду з прав людини. Посилаючись на ст. 6§1 та 3(c) (право на справедливий судовий розгляд/право на правову допомогу за власним вибором) він стверджував, що провадження проти нього було несправедливим, оскільки він не отримував допомогу адвоката на досудовому етапі. Як наслідок, його зізнання були використані судом для його засудження.

Але суд у Страсбурзі не побачив порушення конвенційних гарантій у даній справі.

"Судово-юридична газета"


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).