Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 154

Повідомляємо, що у працівника Індустріального районного суду міста Дніпропетровська підтверджено захворювання на COVID-19, працівник зараз перебуває на лікарняному.

У суді посилено заходи безпеки, усіх працівників суду зобов’язано використовувати засоби індивідуального захисту, регулярно проводиться дезінфекція приміщень суду. Особи, які контактували з інфікованим працівником, знаходяться на самоізоляції.

У випадку наявності ознак захворювання працівникам суду рекомендовано вжити заходів для самоізоляції та невідкладно звернутися до медичного закладу.

Нагадаємо, що на підставі Наказу № 15 від 17 березня 2020 року, відповідно до постанови Кабміну Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України COVID-19”, керуючись рекомендаціями Ради суддів України встановлено особливий режим роботи Індустріального районного суду міста Дніпропетровська, зокрема:

- заборонено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань;

- до приміщень суду допускаються учасники судового процесу за 20 хвилин до початку судового засідання за умови пред`явлення судової повістки, або СМС-повідомлення при виклик на поточну дату, у разі відсутності відповідного повідомлення, вхід можливий з дозволу судового розпорядника;

- заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань: блідість обличчя, почервоніння очей, кашель;

- припинено проведення особистого прийому керівництвом суду;

- ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи, за наявності такої технічної можливості, здійснюється в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві, заяви про ознайомлення приймаються через дистанційні засоби зв’язку;

- зменшено кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня;

- за можливості судовий розгляд справ здійснюється без участі сторін, в порядку письмового провадження.

Для отримання копії судового рішення просимо громадян звертатись з письмовою заявою на офіційну електронну адресу суду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Копії судових рішень буде направлено на вказану громадянами поштову адресу. На раніше подані заяви, виготовлені копії судових рішень, у разі терміновості, можливо отримати у канцелярії Індустріального районного суду міста Дніпропетровська зателефонувавши за внутрішнім телефоном, який знаходиться в холі або за міськими номерами телефонів:

Загальна канцелярія та канцелярія з розгляду справ про адміністративні правопорушення: (056) 720-94-05;

Цивільна канцелярія: (056) 720-94-07;

Кримінальна канцелярія: (056) 720-94-08.

Подання процесуальних документів у справах можливо з використанням системи “Електронний суд”, засобами поштового зв`язку.

Звернення до суду з інших питань може здійснюватися засобами поштового зв`язку або на електронну адресу суду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., відповідь на такі звернення надсилатиметься засобами поштового зв`язку або на електронну адресу, вказану у зверненні.

Якщо звернення та документи будуть подаватися в електронній формі на електронну адресу суду, такі документи, відповідно вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Положення про порядок використання ресурсів локальної комп'ютерної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції, необхідно скріплювати електронним цифровим підписом заявника.

Наполегливо просимо утриматися від відвідування Індустріального районного суду міста Дніпропетровська, а у разі необхідності візиту - максимально дотримуватися заходів, передбачених особливим режимом роботи суду на період карантину.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 августа 2022

Новини