Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 137

Цими вихідними співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області взяли участь у Чемпіонаті зі змішаних єдиноборств серед учасників АТО та ООС, а також у легкоатлетичному забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.

На Чемпіонаті ARMY MMA, який проходив у Палаці Потоцьких в Івано-Франківську, команда судових охоронців Франківщини боролася в різних вагових категоріях і здобула одну перемогу технічним нокаутом та відзнаку за кращий бій.

Також співробітники Служби судової охорони Прикарпаття разом із родинами взяли участь у легкоатлетичному кросі в рамках Всеукраїнського патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, присвяченого пам’яті загиблим воїнам.

Під час проведення забігу на дистанції у 1,5 км кожний учасник мав на футболці фотопринт із прізвищем одного з героїв України – так вшанували пам’ять про всіх загиблих воїнів.

Варто наголосити, що понад чотири десятки ветеранів АТО та ООС служать у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Івано-Франківській області. Вони постійно підтримують заходи й ініціативи, пов’язані з активною соціальною діяльністю захисників України.

А у Рівному на змаганнях з армспорту серед представників правоохоронних структур фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” зійшлися справжні стронгмени силових структур регіону. Команда Територіального управління Служби судової охорони Рівненської області виборола срібло цих змагань.

За результатами особистих заліків другі місця у своїх вагових категоріях дісталися судовим охоронцям капралам Служби Віталієві Адамчуку, Юрієві Давидюку та Олександрові Зеленчуку. Також дві бронзи вибороли майор Микола Штундер та капрал Василь Костюкевич.

Отже Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області стало триразовим призером “Динаміади-2020” з різних видів спорту.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).