Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 153

Повідомляємо, що станом на сьогоднішній день шестеро працівників Івано-Франківського апеляційного суду хворіють на COVID-19, деякі співробітники перебувають самоізоляції.

«З 19 жовтня 2020 року місто Івано-Франківськ потрапив до зони з червоним рівнем небезпеки поширення Covid-19. На період дії карантинних обмежень червоної зони ми повинні звести до мінімуму кількість відвідувачів апеляційного суду», — наголосив Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький.

Івано-Франківський апеляційний суд не може припиняти свою роботу в умовах пандемії. Судді та працівники апарату суду продовжують працювати за звичним графіком. Однак, розпорядженням голови суду впроваджуються такі обмежувальні заходи:

  1. На час карантину заборонити допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових проваджень.
  2. Учасників справ пропускати до приміщення суду не раніше ніж за 15 хвилин до початку судового розгляду.
  3. Від відвідувачів суду вимагати дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції (1,5 ‑ 2 м) як перед входом до суду, так і в приміщенні суду.
  4. Учасникам справ подавати документи до суду за допомогою сервісу «Електронний суд», на електронну пошту суду, факсимільним зв`язком, або залишати їх у спеціальній скриньці, яка розміщена біля вхідних дверей Будинку правосуддя. Документи із скриньки працівникам суду виймати щогодини і реєструвати у встановленому порядку.
  5. Рекомендувати суддям зменшити кількість призначених на один день судових справ до розгляду.
  6. Рекомендувати проводити судові засідання дистанційно в режимі відеоконференції відповідно до вимог процесуальних кодексів чи використовувати інші інтернет ресурси.
  7. Висвітлення резонансних справ дозволити акредитованим журналістам через під’єднання до дистанційного слухання або організацію прямої трансляції засідання на сайті суду, якщо це дозволено законодавством, та за умови подання стороною чи представниками ЗМІ клопотання про це не пізніше ніж за 3 дні до початку судового засідання.
  8. При можливості обмежити доставку підсудних з установ виконання покарань, використовувати відеоконференцзв'язок.
  9. Припинити проведення судових засідань в режимі відеоконференції за дорученням інших судів, окрім судових справ, які потребують термінового судового розгляду.
  10. Рекомендувати учасникам апеляційних проваджень погоджуватись на судовий розгляд без їх участі за наявними письмовими документами, що передбачено законом.

Звертаємо увагу, що ці обмеження є вимушеними та тимчасовими.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 августа 2022

Новини