Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 190

Від початку виборчого процесу - з 5 вересня 2020 року – Восьмий ААС перейшов на особливий режим роботи. Як повідомлялось на вебсайті суду,з 5 вересня 2020 року і до завершення виборчого процесу суд працює в позаробочий час, вихідні та святкові дні - щоденно з 08:00 до 24:00.

Як відомо, у Восьмому апеляційному адміністративному окрузі виборчий процес триває, адже призначено повторне голосування з виборів міських голів:

  • у місті Луцьку (Волинська область) - 15 листопада;
  • у містах Дрогобич та Львів (Львівська область) - 22 листопада;
  • у місті Ужгороді (Закарпатська область) – 22 листопада;
  • у місті Рівне (Рівненська область) – 22 листопада.

З огляду на це, Восьмий ААС працюватиме цілодобово 14, 15, 21 та 22 листопада, щоб забезпечити своєчасний розгляд і вирішення виборчих справ, гарантувати дотримання законодавства та захистити виборчі права громадян.

Звертаємо увагу, що у Восьмому ААС на весь період дії карантину в Україні встановлено особливий режим роботи, що включає відповідні протиепідемічні заходи та обмеження. Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року №956, дію карантину в Україні продовжено до 31 грудня 2020 року.

Уся інформація, що стосується виборчого процесу - роз'яснення щодо застосування норм виборчого законодавства, рекомендації щодо належної організації роботи судів на період розгляду виборчих спорів, інформація про особливий режим роботи Восьмого ААС на період виборчого процесу, актуальна інфографіка про стан та результати розгляду виборчих справ у Восьмому апеляційному адміністративному окрузі - зібрана на вебсайті суду упідрозділі "Місцеві вибори - 2020"розділу "Інше".


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).