Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 220

На центральній площі міста Кам’янського, що на Дніпропетровщині, 3 грудня пройшов урочистий захід із нагоди прийняття Присяги новопризначеними співробітниками Служби судової охорони.

Цього дня шістнадцять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області склали Присягу на вірність Українському народові та отримали посвідчення й жетони співробітника Служби.

У заході взяли участь міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, начальник Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка, керівниця Територіального управління Державної судової адміністрації України у Дніпропетровській області Анна Ігнатьєва та інші почесні гості.

- Створення Служби судової охорони є одним з важливих елементів судової реформи, якої потребує українське суспільство. Саме на вас покладається важлива місія: забезпечити порядок у суді, охорону органів судової влади й фактично –стабільної роботи системи правосуддя. Тож бажаю вам успіхів у службі та натхнення! – наголосив мер міста Андрій Білоусов.

Водночас начальник Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка у своєму виступі зазначив, що з проведенням цього урочистого заходу Служба судової охорони розпочала свою роботу в одному з найбільш населених міст області.

- Відтепер усі судові установи Кам’янського перебуватимуть під надійною охороною Служби судової охорони, і ми докладемо максимальних зусиль, аби кожен кам’янчанин, відвідуючи судові установи міста, почувався в повній безпеці, - підкреслив він.

Презентуючи кам’янчанам Службу судової охорони, судові охоронці Дніпропетровщини продемонстрували зразки однострою, екіпірування, спеціальних засобів підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів, засоби зв’язку тощо.

Також охоронці Феміди продемонстрували своє вміння перевіряти на безпеку службовий автомобіль судді, який охороняється, тактичні дії під час пішого супроводу особи, що охороняється, від автомобіля до місця призначення з виконанням прийомів захисту та прикриття.

А вже сьогодні, 4 грудня, співробітники Служби судової охорони, які напередодні склали Присягу, разом із більш досвідченими своїми колегами взяли під охорону три судові установи в Кам’янському й розпочали в них несення служби.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).