Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 198

Сьогодні, 8 грудня, Служба судової охорони взяла під свій захист вісім установ системи правосуддя держави.

Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області розпочали несення служби з охорони і забезпечення безпеки Ріпкинського районного суду Чернігівської області та Куликівського районного суду Чернігівської області.

Керівництво Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, начальник управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак та його заступник полковник Служби судової охорони Валерій Голець, представили колективам судів судових охоронців, які відсьогодні забезпечуватимуть в установах громадський порядок.

Після завершення процедури взяття судів під охорону співробітники Служби приступили до виконання своїх обов’язків і вже в перші години несення служби попередили пронесення до приміщення Ріпкинського районного суду Чернігівської області двох заборонених предметів, зокрема, ножа, а Куликівського районного суду – балончик, споряджений речовиною сльозогінної дії.

Всього на Чернігівщині вже 11 установ системи судової влади області перебувають під охороною Служби.

Також на Херсонщині дві судові установи перейшли під охорону Служби судової охорони: Новотроїцький районний суд Херсонської області та Генічеський районний суд Херсонської області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв представив колективам судів охоронців, які дбатимуть про їх охорону й безпеку, підтримуватимуть у їхніх установах громадський порядок. "Співробітники нашої служби докладатимуть максимальних зусиль, аби правосуддя відбувалося в безпечних умовах. У разі потреби ми готові вжити всіх заходів для припинення проявів неповаги до суду та учасників судового процесу", - зазначив у своєму зверненні полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв.

Звертаємо увагу, що Генічеський районний суд має певні особливості. Він не тільки найвіддаленіший від обласного центру (понад 200 кілометрів), а й розташований поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим і до нього часто звертаються кримчани. Тому начальник Територіального управління Служби у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв окремо провів зустріч із головою Генічеського районного суду Юлією Берлімовою, обговоривши з нею низку питань щодо організації взаємодії стосовно забезпечення безпеки судової установи.

Сьогодні також під охорону співробітників Служби судової охорони перейшов Кременчуцький районний суд Полтавської області. До суду завітав зі своїми підлеглими начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін. "Відсьогодні усі суди міста Кременчука перебувають під охороною співробітників нашого управління і вони докладають максимальних зусиль, аби працівники судів міста почували себе в безпеці кожного дня", – зазначив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін, представляючи судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть громадський порядок в суді.

Працівники Служби судової охорони також відсьогодні забезпечуватимуть охорону та безпеку Лебединського районного суді Сумської області та Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

До речі, Уманський міськрайонний суд став п'ятнадцятою установою судової гілки влади в області, який перейшов під охорону Служби.

А Жовтневий районний суд Миколаївської області став тринадцятою судовою установою області, яка віднині охороняється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Миколаївській області.

Наразі під охороною Служби вже перебувають 466 установи судової влади України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах правосуддя на службу заступає майже 1400 співробітників Служби судової охорони.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 17 апреля 2024

Новини