Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 137

У Господарському суді Одеської області відбулась зустріч голови суду Петрова Володимира Степановича та голови правління Одеської регіональної організації Національна спілка журналістів України Работіна Юрія Анатолійовича за участю представників ЗМІ.

Головною темою заходу було питання допуску представників ЗМІ на судові засідання в умовах карантинних обмежень та шляхів забезпечення судом принципу відкритості та гласності судового процесу.

Голова суду пояснив присутнім представникам ЗМІ причини обмеження фізичного доступу в залу судових засідань та актуальність і переваги трансляцій судових засідань на офіційному каналі на Youtube "Судова влада України".

Наразі, в країні в цілому, та в суді, зокрема, посилені карантинні обмеження, що зумовлено стрімким поширенням захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, та необхідністю гарантувати безпеку та здоров’я громадян під час пандемії.

Голова Господарського суду Одеської області підкреслив, що задля забезпечення реалізації принципів доступності та неупередженості здійснення судочинства та принципу гласності судового процесу Господарським судом Одеської області забезпечуються проведення онлайн трансляцій засідань резонансних справ саме для дотримання прав учасників процесу та представників ЗМІ під час розгляду судових справ в умовах карантинних обмежень.

Так, за останні 4 місяці було проведено 20 онлайн трансляцій по восьми суспільно-важливим справам . Пресслужбою суду заздалегідь повідомлялось про проведення онлайн трансляцій та надавались відповідні посилання.

У разі присутності у залі судового засідання незначної кількості представників сторін (присутність яких суд обмежити не може), питання пропуску ЗМІ вирішується головуючим суддею по справі.

Проведення онлайн трансляцій на офіційному каналі на Youtube "Судова влада України" є відкритою та об’єктивною формою проведення судового засідання, яка надає можливість повно та всебічно висвітлити судовий процес абсолютно всім ЗМІ, не обмежуючись лише присутніми ЗМІ в судовому засіданні.

Голова суду наголосив, що Господарський суд Одеської області завжди відкритий до діалогу з представниками ЗМІ та робить усе для дотримання основоположних принципів доступності та гласності судового процесу.

Господарський суд Одеської області


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).