Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 57

Служба судової охорони повідомляє, що у липні 2022 року зафіксовано 12 200 спроб потрапити до установ системи правосуддя із забороненими предметами. А за сім місяців 2022 року відвідувачі органів та установ судової влади України намагалися пронести до них 69 365 заборонених предметів.

Так, у липні найбільше заборонених предметів попереджено до пронесення в органи й установи судової влади у Дніпропетровській області – 2 502 од. (з початку року – 16 886 од.), у м. Києві та Київській області - 2 111 од. (з початку року – 9 574 од.), у Львівській області – 1 476 од. (з початку року – 9 377 од.), Харківській області - 1 103 од. (з початку року – 6 672 од.), Чернігівській області – 1 042 од. (з початку року – 2 036 од.) та Запорізькій області - 1 039 од. (з початку року – 7 243 од.) областях.

Різке зростання спроб потрапити до судових установ із забороненими предметами зафіксовано в липні на Чернігівщині – 1 042, зважаючи, що за всі попередні шість місяців 2022 року таких спроб було лише 994.

Не зменшується кількість намагань потрапити до судових установ з вогнепальною зброєю. У липні таких випадків було зафіксовано 458, а з початку року – 1955. Варто зазначити, що за весь 2021 рік було зафіксовано 183 спроб зайти до судів з вогнепальною зброєю. Найбільше спроб потрапити в судові установи з вогнепальною зброєю у липні зафіксовано у Києві та Київській області - 114, Одеській області – 74 та Чернігівській області - 50.

Крім того, у липні цього року громадяни намагалися потрапити до судових установ із ножами – 3 367 од. (з початку року – 19 117 од.), балончиками, спорядженими речовинами сльозогінної та дратівної дії - 1 300 од. (з початку року – 9 163 од.), пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями - 530 од. (з початку року – 3 022 од.), електрошоковими пристроями - 34 од. (з початку року – 288 од.), травматичною, пневматичною та газовою зброєю - 62 од. (з початку року – 477 од.).

Також у ліпні було попереджено три спроби проходження до приміщень судів з металевими та дерев’яними палицями й битами (з початку року – 45), дві спроби пройти з виробами та пристроями імітаційного характеру, які за своїм зовнішнім виглядом ідентичні зброї та боєприпасам (з початку року – 114).

Співробітники Служби судової охорони затримали та передали працівникам Національної поліції України двох відвідувачів судів, які не мали дозвільних документів на носіння і зберігання зброї або порушували громадський порядок.

Найменше спроб пронесення до органів та установ судової влади заборонених предметів зафіксовано в Хмельницькій області – 26 спроб, Івано-Франківській області – 31 спроба, Чернівецькій області – 32 спроби та на Вінниччині – 33 спроби.

Служба судової охорони вкотре нагадує відвідувачам установ та органів системи правосуддя не нехтувати встановленими правилами й не приходити до органів системи правосуддя з предметами, категорично забороненими до пронесення. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Сторінка Служби судової охорони у Facebook


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).