Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 65

15 січня 2022 року в будівлі Любомльського районного суду Волинської області сталася пожежа, де невстановлені особи шляхом використання легкозаймистих речовин та гранати РГД-5 через розбите ними вікно спричинили вибух в приміщенні канцелярії суду. Унаслідок вибуху та пожежі було знищено та пошкоджено значну частину приміщення, оргтехніку, меблі, електро- та комунікаційну мережі тощо. У зв’язку з чим суд був змушений тимчасово зупинити здійснення правосуддя.

Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Волинській області спільно з головою Волинського апеляційного суду, адміністрацією Любомльського районного суду Волинської області, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вживалось усіх вичерпних заходів по відновленню роботи суду.

5 серпня 2022 року Любомльський районний суд Волинської області у повному обсязі відновив роботу в новій орендованій будівлі за адресою: вулиця Івана Франка, 1, місто Любомль, Волинська область.

З нагоди відновлення роботи Любомльського районного суду Волинської області, звернулися з вітальними словами до суддів та працівників апарату суду та побажали перемоги Україні, миру, спокою, успіхів членкиня Вищої ради правосуддя Інна ПЛАХТІЙ, голова Волинського апеляційного суду Віктор ГАПОНЧУК, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області Наталія КОЦИРІЙ, міський голова Любомльської міської ОТГ Роман ЮЩУК та начальник Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області Володимир СЮЙВА.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Волинській областi


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).