Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 11

«Ми докладемо максимальних зусиль, щоб приміщення судів були якнайшвидше відремонтовані й в них почали здійснювати правосуддя», - наголосив Олексій Сальніков під час зустрічі з керівництвом Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська. Учасники відвідали будівлі суду, в яких на сьогодні не здійснюється правосуддя, а також будівлю суду, яка перебуває у стадії ремонту та підготовки до переїзду персоналу судової установи. Під час візиту обговорювались питання проведених робіт для переміщення суду за новою адресою.

Також під час зустрічі з керівництвом Третього апеляційного адміністративного суду в присутніх була можливість оглянути умови тимчасового розміщення в будівлі Третього апеляційного адміністративного суду суддів та працівників апарату Донецького окружного адміністративного суду.


На базі Кіровського районного суду міста Дніпропетровська відбулася zoom-конференція під головуванням народного депутата України Сергія Демченка за участю керівників судових установ держави, представників органів та установ системи правосуддя.

На зазначеній конференції були підбиті підсумки візиту робочої групи до Нікопольського міськрайонного та Марганецького міського судів Дніпропетровської області, судді, працівники апарату та співробітники Служби в яких попри ризики продовжують виконувати свої службові обов'язки.

Під час конференції було порушено питання щодо виділення додаткових асигнувань для судових установ, які знаходяться на територіях проведення бойових дій. Крім цього розглядалось питання низької заробітної плати працівників апарату судів.

«Так, звісно, у нас зараз багато викликів, проте ми наполегливо працюємо над їх вирішенням. Питання фінансування судової гілки чи не найболючіше та найголовніше. Саме тому, користуючись нагодою, хочу висловити подяку членам Комітету ВРУ з питань правової політики та його голові Денису Маслову за розуміння та підтримку Державної судової адміністрації. Насправді такі виїздні засідання – це дуже хороша практика, адже під час таких візитів є можливість побачити на власні очі умови, в яких здійснюється правосуддя, а головне поспілкуватись з суддями та працівниками апарату», - сказав очільник ДСА України Олексій Сальніков.

Після проведення конференції учасниками робочої групи було оглянуто нову будівлю Кіровського районного суду міста Дніпропетровська, в якій нещодавно розпочалось здійснення правосуддя.

Державна судова адміністрація України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).