Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 751

Щорічно 15 грудня в Україні відзначається професійне свято - День працівників суду. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників суду» від 8 грудня 2000 року № 1318/2000. Редакційна колегія журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" вітає всіх працівників суду України з їх професійним святом! Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників суду! Авторитет судової гілки влади значною мірою залежить від того як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

У якості святкового привітання хочемо поділитися зверненням Чернігівського апеляційного суду до всіх колег у цей святковий день. Дорогі мої і шановні колеги! Останній тиждень був надзвичайно напруженим... Дякую усім, хто без зайвих слів долучився до великого проекту, який ми давно задумали, - створення відео-презентації нашого прекрасного СУДУ - його візиткої картки. Наш суд - один з найкращих в Україні, нам є чим пишатись, що показати! Кожен з вас гідний бути членом великої команди Судової гілки влади України! У суді працюють надзвичайцні люди - добрі, душевні, а головне - професіонали! Окреме "дякую" усім скептикам - від вас приймаю конструктивну критику, а докори залиште собі. Впевнена, що довіра і підтримка - звичайні людські якості, на яких тримається людство! А ще - спасибі за роботу Алина Клименко (Alina Klimenko) та всій команді UA:Чернігів - за професійну роботу, співпрацю, терпіння, витримку мого (ой!) перфекціоналізму! Ось наш прекрасний фільм!