Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 497

За інформацією Національної поліції, в Україні 29 липня відзначають професійне свято - День працівників кадрового забезпечення МВС України. Сьогодні підрозділи кадрового забезпечення МВС відзначають 100-річниця з Дня створення служби. У травні 1919 року в складі Міністерства внутрішніх справ було утворено Департамент загальних справ, у складі якого вперше розпочав свою діяльність Відділ персонального складу, який займався призначенням, звільненням, нагородами та пенсіями особового складу. Редакційна колегія online журналу вітає працівників кадрового забезпечення з професійним святом! Бажаємо вам впевненості, наснаги, вірних рішень у роботі і щоденного успіху і щоб надзвичайних подій за участю особового складу було якомога меньше, а підрозділи  Національної поліції були укомплектовані професійними та відповідальними кадрами!

Сьогодні, 29 липня, підрозділи кадрового забезпечення МВС відзначають 100-річниця з Дня створення служби. Про це зазначає ДЮІ. У травні 1919 року в складі Міністерства внутрішніх справ було утворено Департамент загальних справ, у складі якого вперше розпочав свою діяльність Відділ персонального складу, який займався призначенням, звільненням, нагородами та пенсіями особового складу. 

У грудні 2001 року на базі Головного управління роботи з особовим складом МВС України було створено Департамент роботи з персоналом МВС України.

У 2008 році реорганізовано у Департамент кадрового забезпечення.

Сьогодні у апараті МВС питання кадрової роботи організовує Департамент персоналу, організації освітньої і наукової діяльності, який здійснює комплекс заходів, спрямованих на кадрове забезпечення діяльності структурних підрозділів апарату Міністерства, територіальних органів та підрозділів внутрішніх справ, відомчих закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, організацій та установ, діяльність яких координується МВС. 

Кадрова робота є вкрай відповідальною, адже від правильності обраного рішення багато в чому залежить як подальша доля конкретної людини, так і результат роботи загалом. У кадровій системі працюють досвідчені і фахові працівники, які спираючись на власний досвід, зобов’язані підбирати, вчити, виховувати і розставляти кадри.

 1 апреля 2020

Новини