Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 503

03 квітня 2023 року до складу редакційної колегії реферативно-наукового online журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» було включено фахових науково-педагогічних працівників Київського університету інтелектуальної власності та права в галузі юридичної (19.00.06), загальної (19.00.01), вікової та педагогічної психології (19.00.07), психології діяльності в особливих умовах (19.00.09) - доцентів кафедри кримінального права, процесу та криміналістики кандидата психологічних наук Вітомського Юрія Леонідовича та кандидата психологічних наук, доцента Чернякову Олесю Володимирівну. Редакція журналу вітає нових членів редакційної колегії та бажає їм плідної роботи в цьому статусі, в тому числі цікавих публікацій, особливо із залученням студентів бакалаврів, магістрів - психологів  університету, високого рівня академічної доброчесності та здійснення творчих мрій!

Київський університет інтелектуальної власності та права активно приймає участь в діяльності журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» з 2021 року, коли за сприяння наукового видання було видано збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми діяльності психолога в сучасних умовах: професійні вимоги і завдання», яку організовував 13 травня 2021 року ще на той час Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Ознайомитися з цікавими тезами публікацій конференції можливо за посиланням: http://surl.li/gaamx

Нижче надається більш детальна інформація про нових членів редакційної колегії, опис деяких державних нагород та відзнак, які вони мають, а також сфери їх наукових інтересів, участь у професійних організаціях, наукові профілі в світовому освітньому середовищі:

Вітомський Юрій Леонідович, доктор філософії у галузі психології (PhD), офіцер запасу СБ України, де працював на керівних та оперативних посадах. З 2013 по 2021 роки був головою громадських організацій «Безпека та інновації навчальним закладам» та «Рада батьків міста Києва». Має подяку Міністерства освіти і науки України (№487-к від 02.12.2021). В сфері наукових інтересів Вітомського Ю.Л. є: науково-практичні аспекти досліджень психологічного опосередкування правових відносин та правової поведінки особистості; практичне розроблення рекомендацій на підвищення ефективності системи «людина – право»; об’єктивні закономірності, прояви і механізми психіки як особливої форми життєдіяльності; системно-структурний аналіз соціальних процесів, делінквентної поведінки, юрисдикційної діяльності у взаємозв'язку зі структурою та змістом правових норм. У своєму науковому арсеналі має понад 20 наукових праць, які присвячені актуальним та практичним висвітленням проблематик юридичної психології. Кандидатська дисертація: 19.00.06 «Психологічні особливості професійної діяльності охоронників приватних охоронних підприємств України та шляхи їх удосконалення». Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові профілі: 

https://orcid.org/0000-0003-3094-5104

https://scholar.google.com/citations?user=jZV-L6AAAAAJ

Чернякова Олеся Володимирівна, в галузі освіти працює біля 20 років, була нагороджена Дипломом за перемогу у конкурсі «Кращій матеріал місяця» у категорії «Психологія» на порталі «Учительський журнал он-лайн» (2014), Диплом лауреата ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Новітні технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми» (2021). Є діючим членом громадських професійних організацій: «Українська асоціація сімейних психологів», «Товариство незалежних експертів», «Українська асоціація корекційних педагогів». Сферою наукових інтересів Чернякової О.В. є: психологічний супровід освітнього процесу в ЗВО, акмеологічний підхід у формуванні професійної культури майбутніх психологів, методи профілактики та подолання конфліктів в галузі освіти, сучасні методи психотерапії та психологічного консультування. Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наукові профілі: 

http://orcid.org/0000-0002-0384-4829

https://scholar.google.com/citations?user=ldz5yZwAAAAJ

В Київському університеті інтелектуальної власності та права з метою інформування студентів бакалаврів, магістрів, аспірантів психологів, юристів університету з можливістю публікації власних наукових тез та статей фахового спрямування, результатів дослідницьких робіт у журналі, розміщено відповідний банер журналу на першому поверсі навчальної будівлі закладу.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).