Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1054

Матеріали науково-популярної журналістики цікаві для всього наукового світу, адже вони не стосуються політичного, економічного чи соціального розвитку певної країни. Предметом опису та дослідження науково-популярних статей стають найкращі здобутки, відкриття та знахідки людства, і незалежно від того, в якій країні відбулося відкриття, воно швидко поширюється в різних куточках світу. Отже, науково-популярна журналістика – це спосіб міжкультурної комунікації у світі, обмін інформацією між зацікавленими наукою людьми. А журналісти у цьому процесі відіграють роль посередників між науковцями та провідниками інформації. Часто таку інформацію журналісти отримують із перших вуст1.

Online видання "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" з перших місяців своєї реєстрації (2016 рік) намагається публікувати актуальні на часі науково-прикладні статті та тези, які мають практичне значення для богатьох громадян, юристів, фахівців в галузі спеціальних знань з різних тем. Вказана діяльність буде продовжена, у тому числі планується створення на базі online видання осередка наукової журналістики в галузі спеціальних знань в України.

В 2018 році Всеукранська професійна спілка "Незалежна медіа-профспілка України" у відповідності до частині 2 статті 25 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" визнала та підтвердила професійну належність до українських журналістів з набуттям відповідних прав і обов’язків журналіста засновнику-головного редактора online видання Назарову Олегу Анатолійовичу на підставі інформації про здійснену ним журналістську діяльність впродовж тривалого часу, починаючі з 2012 року, неоднаразові актуальні публікації науково-прикладних статей для громадян з метою популярізації сучасних наукових знань в галузі судової експертизи, застосування поліграфа тощо.

В підготовленій довідці-зверненні (для пред'явлення за місцем вимоги) від 08.08.2018 року № 08/01 Всеукранська професійна спілка "Незалежна медіа-профспілка України" висловлює клопотання про сприяння журналісту Назарову О.А. в його професійній журналістській діяльності.

Для довідки: Всеукранська професійна спілка "Незалежна медіа-профспілка України" була утворена 28 жотвня 2004 року, зареєстрована Міністерством юстиції України 14 березня 2005 року та є членом Міжнародної федерації журналістів з травня 2006 року. Контактна інформація: http://nmpu.org.ua, тел. +380 (50) 356 0910, адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Будинок Кіно).

Редакційна колегія online видання запрошує всіх бажаючих приєднатися до команди наукових журналістів в галузі спеціальних знань для висвітлення найбільш актуальних процесів, які відбуваються в ції сфері на сторінках наукового online видання. Телефони для зв'язку: (093) 476-72-60 або електрона пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як приєднатися до команди наукових журналістів?

По-перше, Ви маєте ознайомитися з Кодексом Журналістської Етики. - URL: https://goo.gl/nQPRH3 

По-друге, – Напишить нам про своє рішення, вказавші ваші координати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Обов’язково коротко напишіть про свій журналістський досвід, надайте посилання на Ваші статті, фото- та відеорепортажі (за наявності).

По-третє, – після того, як Вашу заяву розгляне редакційна колегія online видання й буде ухвалено позитивне рішення, Ви отримаєте повідомлення про це за вказаними у електронному листі координатами.

Нормативні документи та довідкова література:

1. Паспорт професії. Професійний стандарт. Журналіст мультимедійних видань засобів масової інформації. Скорочена версія. - URL: https://goo.gl/zfdYdK Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://goo.gl/mB4iUn 

2. Закон України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні". - URL: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2782-12 

3. Закон України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів". - URL: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/540/97-вр%C2%A0 

4. Закон України "Про інформацію". - URL: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2657-12 

5. Правові засади діяльності журналістів в Україні. Роз'яснення Міністерства юстиції України від 04.10.2011. - URL: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0062323-11 

6. Права журналістів в Україні. - URL: http://studway.com.ua/prava-zhurnalistiv-v-ukraini/ 

7. ГО "Інститут масової інформації" (ІМІ). - URL: http://imi.org.ua 

 


1Варич М. Науково­популярна журналістика як спосіб комунікації у соціокультурному просторі / М. Варич // Образ. - 2014. - Вип. 15. - С. 5­13. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/obraz_2014_15_3 Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://goo.gl/EeHYKS 

 30 марта 2020

Новини