Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1548

12 червня 2019 року сталася видатна подія у житті online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань юридичній практиці". Мені головному редактору online журналу - Назарову Олегу Анатолійовичу було видано Міжнародну професійну картку журналіста, що є свідоцтвом того, що її власник дійсно є професійним журналістом. Активна наукова громадська позиція на посаді головного редактора online журналу мене Назарова Олега Анатолійовича була оцінена відповідним рішенням Міжнародної федерації журналістів (Бельгія). Дякую всім, хто допомагає досліджувати світ психологічної науки, у тому числі і розвиток інструментальної детекції прихованої інформації у світі, разом ми зможемо зробити ще дуже багато корисного для України! Слава Україні!

Міжнародна професійна картка журналіста (International Press Card) видається Міжнародною федерацією журналістів (МФЖ) з 1954 року спільно з національними спілками журналістів – членами МФЖ. Міжнародна федерація журналістів є найбільшою у світі організацією професійних працівників ЗМІ. Її штаб-квартира міститься в Брюсселі (Бельгія).

Заснована 1926 р., вона об’єднує журналістські спілки більш ніж 100 країн світу і налічує понад 600 000 членів. МФЖ захищає соціальні і професійні права журналістів, які працюють у друкованих та аудіовізуальних засобах масової інформації. Федерація має консультативний статус у таких організаціях, як ООН, ЮНЕСКО, Всесвітня організація інтелектуальної власності, Міжнародна організація праці, Комітет з прав людини, а також у Раді Європи та інших міжнародних організаціях.

Міжнародна професійна картка журналіста (МПКЖ) визнається владою багатьох країн світу як посвідчення журналіста, яке забезпечує безперешкодний доступ до подій, що становлять суспільний інтерес. Це посвідчення дає право на доступ до державних установ і установ органів місцевого самоврядування для отримання інформації. У Європарламенті, Раді Європи та інших європейських міжнародних організаціях пред’явлення посвідчення є достатнім як для отримання доступу до інформації, так і отримання допомоги під час підготовки й поширення науково-прикладних матеріалів, а також в інших питаннях діяльності засобів масової інформації на території країн, які входять до Європейського Союзу. У багатьох країнах МПКЖ дає право безоплатно відвідувати наукові виставки, конференції, семінари та інші масові заходи.

Редакційна колегія online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" запрошує фахівців психологів, поліграфологів, юристів до розміщення професійних статей з тематики журналу. Матеріали можна направляти на електронну адресу головного редактора - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).