Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 812

12 червня 2019 року сталася видатна подія у житті online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань юридичній практиці". Мені головному редактору online журналу - Назарову Олегу Анатолійовичу було видано Міжнародну професійну картку журналіста, що є свідоцтвом того, що її власник дійсно є професійним журналістом. Активна наукова громадська позиція на посаді головного редактора online журналу мене Назарова Олега Анатолійовича була оцінена відповідним рішенням Міжнародної федерації журналістів (Бельгія). Дякую всім, хто допомагає досліджувати світ психологічної науки, у тому числі і розвиток інструментальної детекції прихованої інформації у світі, разом ми зможемо зробити ще дуже багато корисного для України! Слава Україні!

Міжнародна професійна картка журналіста (International Press Card) видається Міжнародною федерацією журналістів (МФЖ) з 1954 року спільно з національними спілками журналістів – членами МФЖ. Міжнародна федерація журналістів є найбільшою у світі організацією професійних працівників ЗМІ. Її штаб-квартира міститься в Брюсселі (Бельгія).

Заснована 1926 р., вона об’єднує журналістські спілки більш ніж 100 країн світу і налічує понад 600 000 членів. МФЖ захищає соціальні і професійні права журналістів, які працюють у друкованих та аудіовізуальних засобах масової інформації. Федерація має консультативний статус у таких організаціях, як ООН, ЮНЕСКО, Всесвітня організація інтелектуальної власності, Міжнародна організація праці, Комітет з прав людини, а також у Раді Європи та інших міжнародних організаціях.

Міжнародна професійна картка журналіста (МПКЖ) визнається владою багатьох країн світу як посвідчення журналіста, яке забезпечує безперешкодний доступ до подій, що становлять суспільний інтерес. Це посвідчення дає право на доступ до державних установ і установ органів місцевого самоврядування для отримання інформації. У Європарламенті, Раді Європи та інших європейських міжнародних організаціях пред’явлення посвідчення є достатнім як для отримання доступу до інформації, так і отримання допомоги під час підготовки й поширення науково-прикладних матеріалів, а також в інших питаннях діяльності засобів масової інформації на території країн, які входять до Європейського Союзу. У багатьох країнах МПКЖ дає право безоплатно відвідувати наукові виставки, конференції, семінари та інші масові заходи.

Редакційна колегія online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" запрошує фахівців психологів, поліграфологів, юристів до розміщення професійних статей з тематики журналу. Матеріали можна направляти на електронну адресу головного редактора - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1 апреля 2020

Новини