Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 634

Як повідомляє Міністерство юстиції, щодня наслідки російської агресії руйнують життя українців, не тільки зазіхаючи на їхнє життя та свободи, а й позбавляючи їх рухомого та нерухомого майна, спричиняє злочинами моральні страждання тобто наносячі моральну шкоду. В ООН назвали кількість загиблих мирних жителів України за 5 місяців війни. За п'ять місяців повномасштабної війни в Україні загинули 5237 мирних жителів і 7035 людей дістали поранення. Серед загиблих – щонайменше 348 дітей, серед поранених – 560. Це підтверджені дані за період від 24 лютого до півночі 24 липня, повідомили в Управлінні Верховного комісара ООН із прав людини. В УВКПЛ ООН наголосили, що реальні цифри є "значно вищими", оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, відбувається з затримкою, та багато повідомлень із місць, звідки надходить інформація про втрати серед цивільного населення, все ще потребують підтвердження. Крім того, за інформацією Міністерства розвитку громад та територій України, зруйновано понад 14 000 і пошкоджено понад 72 000 житлових будівель. Збитки, завдані власникам рухомого майна,— колосальні, й ситуація погіршується день у день. Кожна постраждала особа справедливо розраховує на компенсацію моральної та матеріальної шкоди, до того ж без визначення розміру збитків, в тому числі моральної шкоди притягти винних до відповідальності неможливо.

Для проведення судово-психологічної експертизи щодо фіксації та визначення орієнтовного розміру компенсації за завдані мральні страждання (моральну шкоду), а також відповідних матеріальних збитків можна звернутися до атестованого Міністерством юстиції України судового експерта психолога, кандидата психологінчих наук, доцента Назарова Олега Анатолійовича, який має стаж експертногї роботи більше 20 років, а також до судових експертів науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції (далі - НДУСЕ). Звернення до атестованого Міністерством юстиції судового експерта психолога Назарова Олега Анатолійовича для встановлення факту моральних страждань та орієнтовного розміру щодо його компенсації та до НДУСЕ – це один із можливих варіантів фіксації збитків та відшкодування моральної шкоди за завдані страждання.

Наявність висновку експерта дозволить, не втрачаючи час, розпочати відновлення та реабілітацію індивідуально-психологічного стану та ремонту пошкодженого майна, та буде підставою для отримання відповідних компенсацій у майбутньому як щодо моральної, так і щодо матеріальної шкоди.

Атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог Назаров Олег Анатолійович, а також судові експерти НДУСЕ надають послуги з проведення судов-психологічної експертизи та інших експертиз щодо визначення розмірів відшкодування за завдані моральні страждання та матеріальних збитків, завданих збройною агресією РФ. Зокрема, можуть бути проведені такі види експертиз, як:

1) дослідження у справі щодо заподіяння моральних страждань особі та відшкодування моральної шкоди;

2) дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів;

3) дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки;

4) оцінка земельних ділянок (оцінка збитків від пошкоджень ґрунтового покриву (рекультивація);

5) визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів;

6) визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу тощо.

Також може проводитись: оцінка майна і техніки військового призначення та озброєння; військові дослідження; балістичне дослідження зброї та бойових припасів до неї; дослідження артилерійської та ракетної зброї; дослідження вибухових пристроїв, слідів та обставин вибуху; дослідження фотозображень та технічних засобів їх виготовлення; технічне дослідження матеріалів та засобів відеозображень.

Більш детальну інформацію щодо встановлення орієнтовного розміру за завданні моральні страждання та їх компенсацію можливо отримати зателефонувавши атестованому Міністерством юстиції України судовому експерту психолога Назарову Олегу Анатоліойвичу на офіційний номер мобільного телефону: +38 093 476 72 60, на якому знаходяться також Viber, Telegram, WhatsApp, а також щодо переліку експертиз, які проводяться окремими установами та їх вартість,  можливо отримати  звернувшись на сайти та сторінки НДУСЕ до відповідальних осіб експертних установ, які зазначені нище. Також, при необхідності, можливо скористатися електронною формою звернення до НДУСЕ.

Повторюємо контакти атестованого Міністерством юстиції України судового експерта психолога Назарова Олега Анатоліойвича

Також надаємо перелік та контакти науково-дослідних установи судових експертиз, які проводять експертизи щодо визначення розмірів збитків, завданих збройною агресією рф:

1) Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Відповідальна особа, у разі виникнення запитань та надання консультацій: начальник відділу – Кальной Дмитро Віталійович, тел.: 044 200 42 27, моб.: 050-995-25-63, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Додаткова інформація на сайті КНДІСЕ.

2) Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». За консультаціями з певних видів досліджень просимо звертатися до відповідальних осіб за телефонами: щодо товарознавчих та транспортно-товарознавчих експертиз (з питань знищеного чи пошкодженого рухомого майна, у тому числі – транспортних засобів) - Денис Іванович Фокін (моб. тел.: +38 (050) 913 16 38); щодо оціночно-будівельних експертиз (з питань знищеного чи пошкодженого нерухомого майна, у тому числі – житлових будинків, квартир, інших приміщень тощо) - Світлана Анатоліївна Кириленко (моб. тел.: +38 (067) 803 44 27); щодо економічних досліджень (з питань проведення оцінки упущеної вигоди тощо) - Костянтин Вікторович Капустник (моб. тел.: +38 (099) 227 62 24). Додаткова інформація на сайті ННЦ.  

3) Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України. Контакти: роб.тел.: +38(044) 2211245; +38(044) 2211246. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Керівник лабораторії економічних досліджень Віктор Дідоборщ, тел. моб.: +38(095) 9364760. Додаткова інформація на сайті НДЦСЕПІВ

4) Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз. Консультацію з проведенням експертиз щодо визначення розмірів збитків, завданих збройною агресією РФ можна отримати за телефоном (032) 231-76-13. Додаткова інформація на сайті ЛНДІСЕ

5) Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. З питань проведення експертних досліджень звертатися за телефонами: 048-722-44-66; 093-539-83-84. Додаткова інформація на сайті ОНДІСЕ

6) Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Контакти: (056) 778-42-40, (050) 608-57-77. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальна особа - перший заступник директора Лисенко Алла Миколаївна. Додаткова інформація на офіційній сторінці ДНДІСЕ в ФБ.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).