Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 477

Судово-психологічна експертиза. Відповідно до чинного законодавства України кожна людина має право як на відшкодування матеріальної шкоди, так і на відшкодування моральної шкоди внаслідок їх заподіяння певними протиправними діями. Якщо з підтвердженням матеріальних збитків все ясно, то з моральними збитками - набагато складніше. Складність полягає як у доведенні її наявності, глибини, характеру, тяжкості, так і у визначенні, а головне, у підтвердженні суми моральної шкоди. Судово-психологічну експертизу проводить атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог (поліграфолог), кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Анатолійович. Контактний телефон: +38 (093) 476 72 60. Для отримання персональної консультації потрібно записатися за вказаним телефоном.

Оцінка моральної шкоди – компетенція психологічної експертизи.

Психологічна експертиза, саме той вид експертизи, який встановлює факт завдання моральної шкоди та визначає її розмір у грошовому еквіваленті. При її виконанні, експертом-психологом проводиться психологічна діагностично-орієнтована бесіда, застосовуються судові методики з потерпілим, у деталях аналізується ситуація, що склалася, і її вплив на психологічний стан під'експертного, вивчаються медичні документи, свідчення свідків тощо.

Визначаємо, обґрунтовуємо та підтверджуємо розмір компенсації моральної шкоди.

За результатами вивчення встановлюється обсяг, характер, глибина, ступінь, інтенсивність та тривалість фізичних та душевних страждань, які впливають на розмір грошового еквівалента моральної шкоди та визначається її сума.

Психологічна експертиза у Києві та Україні проводиться згідно з офіційною судовою методикою, яка включена до Реєстру методик проведення судових експертиз, зареєстрованих Міністерством юстиції України.

При визначенні моральної шкоди використовуємо лише офіційні методики.

Як показує судова практика, за наявності висновку психологічної експертизи шанси на підтвердження та стягнення суми моральної шкоди істотно збільшуються.

Психологічна експертиза допоможе:

- Визначити факт нанесення моральної шкоди.

- Визначити розмір моральної шкоди у грошовому еквіваленті.

Психологічна експертиза проводиться:

- за ухвалою суду

- за постановою слідчих органів

- на договірних умовах з фізичними особами, адвокатами (стаття 106 ЦПК України)

Вартість психологічної експертизи визначається у кожному конкретному випадку індивідуально, залежно від складності ситуації, кількості винесених на експертизу питань та обсягу наданих матеріалів. Мінімальна ціна на проведення психологічного дослідження становить 15 101,6 грн.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).