Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 357

17 січня 2022 року громадська організація судових експертів «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» (ЄДРПОУ 39174328) обрала заступником голови даної організації - головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича. Редакційна колегія широ вітає головного редактора Олега Назарова та від імені колективу, який він очолює щиро вдячниа за довіру з боку експертної спільноти як дій головного редактора, так і тих здобутків журналу, який він представляє. Зі свого боку можемо гарантувати продовження роботи щодо захисту інтересів судових експертів на всіх рівнях забезпечення експертної діяльності та сповіщення про нагальні проблеми в судово-експертній сфері з наданням пропозицій щодо можливих шляхів їх вирішення. Контактний телефон для звернень та консультацій: +38 (093) 476 72 60. Наразі основне завдання, яке зараз стоїть перед усіма судовими експертами в Україні це участь у судово-експертній реформі, яка розпочата була Указом Президента України та вже триває на рівні розгляду підготовлених законопроектів у Верховній Раді України, сьогодні 02.02.2022 було чергове засідання в Комітеті з питань правової політики - http://kompravpol.rada.gov.ua/news/main_news/73812.html. Всім гарного дня!

Довідково, основні місця роботи (служби), досвід роботи Назарова Олега Анатолійовича:

В період з 1994 по 2018 роки проходив службу в органах внутрішніх справ (1994-2015) та Національній поліції України (2015-2018), де обіймав посади в УМВС України в Миколаївській, Одеській областях, МВС України (центральний апарат), Національній поліції (центральний апарат): психолога (керівник служби) Миколаївського міського управління, оперуповноваженого Управління карного розшуку, старшого психолога (керівник служби) Управління державної служби охорони, головного експерта Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (Миколаївська область), начальника сектору Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Одеській області, заступника начальника міськрайонних відділів органів внутрішніх справ (Новоодеський, Очаківський райони Миколаївської області), начальника Центру практичної психології при УМВС України в Миколаївській області, заступника начальника науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення діяльності ОВС Державного науково-дослідного інституту МВС України, головного психолога (з функцією проведення досліджень на поліграфі) Національної поліції України. Пенсіонер Національної поліції України (з 2018), спеціальне звання - полковник поліції (2014), стаж експертної роботи (залучення у якості експерта) з 2000 року. Має вищу психологічну та юридичну освіту, науковий ступінь кандидата психологічних наук, вчене звання доцента.


Назаров О.А. був атестованим Міністерством внутрішніх справ України судовим експертом за експертною спеціальністю 14.1 «Психологічні дослідження» з правом проведення судово-психологічних експертиз у період 2011-2015 роки та є атестованим Міністерством юстиції України судовим експертом за експертною спеціальністю 14.1 «Психологічні дослідження» з правом проведення судово-психологічних експертиз, у тому числі із застосуванням поліграфа з 2020 року.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).