Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 781

В Україні вперше, блогери-журналісти Дмитро та Володимир Золкін, які з початку вторгнення російських військ в Україну та розв’язаної рф війни почали їздити по СІЗО, в яких утримуються російські військовополонені, і брати у них інтерв'ю щодо особливостей їх стану, дотримання прав людини тощо, - залучили поліграф для підтвердження добровільності надання згоди військовополоненими рф на інтерв’ю з ними. Журналісти запитують, чому військовополонені прийшли до України, чи знають, що відбувається насправді під час цієї війни, і як потрапили в полон. Крім того, журналістами надається полоненим можливість зателефонувати до Росії своїм родичам. Допомогу в організації інтерв'ю журналістам надає Національна поліція України та Головне управління військової розвідки Міністерства оборони України, а також інші відомства, яких це стосується, оскільки перебування полонених в Слідчих ізоляторах вимагає певних заходів безпеки та нормативних особливостей утримування військовополонених та їх перебування в СІЗО.

18 червня 2022 року було опубліковано відеозапис застосуванням поліграфа EyeDetect для перевірки надання добровільності згоди військовополоненими щодо розмови із журналістами та підтвердження даного факту на сучасному поліграфі EyeDetect для уникнення суб’єктивного впливу поліграфолога на проведення тесту та обрахунок результату.

В Україні використання сучасного поліграфа EyeDetect реалізовано під час проведення судово-психологічних експертиз із застосуванням поліграфа для дотримання міжнародних стандартів та протоколів дослідження, які вимагаються в сфері інструментальної детекції прихованої інформації та виявлення психологічної установки щодо нещирості тестованої особи в ході надання відповідей на питання поліграфологічного тесту, який відповідає критеріям валідності та надійності наукового методу.

Тест на поліграфі було проведено відносно двох військовополонених з дотриманням нормативних документів України та написанням військовополоненими відповідних письмових заяв про надання згоди на проходження тесту на поліграфі.

Відеозапис тесту на поліграфі та роз'яснень поліграфолога щодо проведеного тесту на поліграфі пропонується нище. 

Повна версія всіх відповідей військовополонених рф під час тесту на поліграфі:

Усі учасники відео дали добровільну згоду на відеозйомку та публікацію матеріалів з ними в Інтернет, згідно з пунктом 1 статті 152.1 Цивільного кодексу РФ, а також згідно зі статтею 307 Цивільного кодексу України.

Вказані у матеріалі відеосюжети несуть в собі виключно інформаційну мету, і не спрямовані на заклик до будь-яких дій чи висновків. 

Довідкова інформація щодо проекту "РФ200 ищи своих" зі слів Радника Міністра внутрішніх справ України Віктора Андрусіва (інформація надається російською мовою).

Форма для поиска своих:

Youtube канал Volodymyr Zolkin "Интервью журналистов с военнопленными рф" - https://www.youtube.com/c/VolodymyrZolkin

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).