Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 308

29 мая 2020 года прошел майский учебно-методический Вебинара для полиграфологов - слушателей Международного сообщества полиграфологов (США) в Украине. Одними из выводов являются: "Невербальное поведение это тоже полиграмма, т.е. есть вопросы полиграфолога и есть ответы или реакция тестируемого лица на них в ходе беседы, которую важно уметь правильно "читать". В невербальных признаках значимые выражения повторяются часто или держаться долго, так же много внимания приделяется учитыванию маркеров в поведении, которые могут не осознаваться тестируемым и описаны в различных исследованиях. Анализировать поведение нужно всегда неразрывно с теми словами, что говорит человек или что в этот момент говорит полиграфолог" и много много другой полезной информации.

Я, как представитель Международного сообщества полграфологов в Украине могу сказать, мой опыт подсказывает, что даже читая второй раз книгу, ты можешь находить в ней много нового, особенно если ставить себе новые вопросы. Нейт Гордон по моему мнению дает уникальный шанс соприкоснуться с опытом работы на полиграфе с 1967 года, это заслуживает на внимание и участие. Нейту большое спасибо, что делиться своим опытом и знаниями и в котором можно находить каждый раз для себя новые аспекты практического применения! Дай Бог Н. Гордону в наше непростое "короновирусное время" здоровья и долгих лет жизни! Академия научно-следственного обучения работы на полиграфе возглавляемая Гордоном с 1980 года является одной из старейших в США.

Тематика расширенных учебно-методических Вебинаров Международного сообщества полиграфологов (ISOPE) в 2020 году в Украине. 

Краткое содержание февральского Вебинара Международного сообщества полиграфологов (ISOPE).  

Краткое содержание майского Вебинара Международного сообщества полиграфологов (ISOPE)

1. Историческое развитие представлений о информативности невербального поведения (открытия Дарвина, прикладное направление науки кинесика (Ray Birdwhistell, 1950), территориальное и доминирующее поведение (1960), теория биологического происхождения невербальных признаков Stuart Campbell, структура сообщаемой информации по Albert Mehrabian (1950), подходы Барбары и Алана Пиза в оценке поведения человека.

2. Классификация невербального поведения в ходе исследований на полиграфе.

3. Исследования в области Проксемики (Edward T. Hall, 1963), значения позы человека (James, Albert Mehrabian, 1974, Клив Бакстер).

4. Обзор невербальных специфических сигналов при исследовании на полиграфе.

5. Интерпретация выражений лица: микровыражения, эмоции, маскировка, цвет лица, мигание и др. (Birdwhistell, Paul Ekman).

6. Вытесняющая активность: движения рук, ладоней, признаки недоверия, сильного стресса, агрессии (David B. Givens).

7. Паралингвистическое и нейролингвистическое поведение.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).