Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 45

31 січня 2022 року в мережі Інтернет з’явилося відео від колишнього засудженого який відбував покарання у Софійській виправній колонії №45, що розташована в селі Макорти Криворізького району Дніпропетровської області, керівником установи є Цибулько Олександр Юрійович, який працює в державній установі з 2010 року, керівником колонії працює біля 2 років. Громадська рада при Міністерстві юстиції України спільно з представниками засобів масової інформації здійснила раптову перевірку умов відбування засудженими покарання в колонії та встановлення фактів порушення прав людини. На території колонії правозахисники знайшли приміщення, у якому ймовірно знущалися над засудженими. Сергій Зуйков говорить: інтер'єр повністю збігається, його важко переплутати з іншими колоніями.

Факти порушень знайшли своє підтвердження, свідчення засуджених розкривають ганебні обставини в роботі закладу, знущання одних засуджених над іншими тощо. Журналісти підготували відеосюжет з роботи закладу під назвою «Нормальні умови - тільки за гроші». Що показала перевірка у Софіївській колонії, який був опублікований 11 лютого 2022 року на ютуб каналі «Суспільне Дніпро». У Софіївській виправній колонії №45 зараз відбувають покарання 315 засуджених і один ув’язнений. За словами Сергія Зуйкова, усі вони мають інвалідність, або потребують постійного медичного супроводу, однак достатньої кількості медичного персоналу у колонії немає.

«Є палати, де просто люди гниють. Видно, що живими вони звідси не вийдуть. Належного лікування вони не отримують. Тут взагалі немає жодного лікаря. Хто їх лікує, незрозуміло», - розповів член комісії.

В 2000 роках повідомлялось, що Софіївська колонія є однією з пріоритетних для фінансування в Державній пенітенціарній службі України. Це чи не єдиний на всю Україну був виправний заклад, де відбували терміни в’язні-інваліди. Куди поділись гроші та обладнання не повідомляється, чому настільки погіршились умови діяльності державного закладу.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).