Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 479

15.05.2020 відбулось підготовче судове засідання стосовно семи обвинувачених у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статтею 294 Кримінального Кодексу України (активна участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї та інших предметів, які використовувалися як зброя, що призвело до тяжких наслідків) та статтею 392 Кримінального Кодексу України (вчинення нападу на адміністрацію установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі).

Відповідно до матеріалів слідства у бунті взяли участь близько 150 осіб. Щодо решти матеріали слідства виділено в окреме провадження.

Колегією суддів Малиновського районного суду міста Одеси у складі головуючого судді Черевко С.П., суддів Корой В.Д. та Коблової О.Д., клопотання прокурора прокуратури Одеської області про продовження запобіжного заходу шести підозрюваним задоволено та продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, тобто до 13.07.2020.

Клопотання прокурора прокуратури Одеської області про тимчасове залишення сьомого засудженого до 11.06.2020 у слідчому ізоляторі ДУ «Одеський слідчий ізолятор» у зв’язку з розглядом справи в суді стосовно нього задоволено.

Наступне підготовче судове засідання призначено на 10.06.2020 на 13:20.

Як встановило слідство, згідно з рішенням Міжрегіональної комісії Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України на 27.05.2019 було заплановано переведення засуджених негативної спрямованості, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі в державній установі «Південна виправна колонія №51», до інших виправних установ.

Під час супроводу працівниками воєнізованого формування ПМУ засуджених, які готувалися до переводу, 27.05.2019, приблизно о 09:45, чоловіки почали провокувати конфлікт та чинити опір.

Відчинивши замки своїх локальних секторів, вони самовільно їх залишили, пройшли до території житлової зони ПВК №51, де погрожуючи працівникам ПВК №51 застосуванням насильства, виголосили свої вимоги. У руках засуджені тримали металеві бильця від ліжок, інші металеві предмети (прути, труби, грифи). На законні вимоги працівників ПВК № 51 засуджені не реагували. Один із підозрюваних виліз на ворота сектору житлової зони та голосно закликав нищити приміщення чергової частини установи.

Обвинувачені, озброєні металевими трубами, грифами та прутами почали бійку зі співробітниками ГШР та воєнізованого формування ПМУ.

Потім вони захопили приміщення адмінбудівлі ПВК №51, де вчинили погром, знищивши все майно, що там знаходилось, в тому числі меблі та комп’ютерну техніку. Почали палити автомобільні шини, які знаходилися в житловій зоні біля пожежного водоймища, наповнили відсіки та салон пожежного автомобіля папером та підпалили його.

Не встановлені наразі слідством засуджені кинули декілька пляшок із запальною сумішшю у приміщення чергової частини, в якому знаходився сервер із архівом відеозаписів з камер зовнішнього та внутрішнього спостереження.

Цими діями було паралізовано роботу ПВК №51, пошкоджено та знищено майно ДУ «ПВК № 51» на загальну суму 791 479 гривень 11 копійок, майно ДУ «ОВК № 14» на загальну суму 353 101 гривня, а також нанесено тілесні ушкодження 17 працівникам адміністрації.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).