Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 4766

В Україні відбувається презентація додатка «My Pol», яке дозволяє викликати поліцію без дзвінка диспетчеру в разі критичних ситуацій для швидкого реагування. Уваги читачів пропонується ознайомитися з презентацією цього додатка в місті Миколаєві. Презентація відбулася в четвер, 16 серпня, передає кореспондент «Преступности.НЕТ». Як розповів керівник проекту Дмитро Подворчанський, Миколаїв став третім містом в Україні, де додаток розпочало свою роботу. За його словами, «My Pol» є соціальним проектом, який допоможемо налагодити комунікацію між громадянами і поліцією. Основна функція програми - швидкий виклик поліції за допомогою однієї кнопки. Інтернет-сайт додатка: https://appmypolice.com/ua/ 

На Миколаївщині запустили мобільний додаток «My Pol» з функцією екстреного виклику поліції без дзвінка на «102». В екстрених ситуаціях, коли відбувається напад на людину, загроза життю або здоров'ю, то набрати телефон «102» і повідомити всі дані про себе і де ви перебуваєте, дуже складно. Особливо це стосується туристичних місць, коли приїжджі не знають назви вулиць, районів - їм дуже важко сказати, де вони знаходяться. У нашому додатку є можливість натиснути на кілька секунд «SOS», якщо у вас є загроза життю або здоров'ю, і ваші дані, які ви ввели при реєстрації в додатку - це ті дані, які зазвичай говорять при дзвінку на «102», геолокація відправляться в поліцію потрапляють відразу ж диспетчеру. Згідно з практикою в двох областях України, це скорочує на 40% час реагування на виклик, - сказав Подворчанський.

Кроме того, людина, що стала свідком або учасником правопорушення може скористатися функцією сповіщення поліції про правопорушення, вибравши певну категорію, з можливістю залишити свій коментар. Також, як зазначив автор проекту, програма має функцію відправки повідомлень користувачам про ситуацію в місті.

- Були приклади використання даної функції в інших областях в пошуку дітей. Воно дуже ефективно себе показало, коли за пару міну відправлялася інформація про зниклого дитину, можливих місцях, де він може перебувати, контактних даних, куди можна звертатися і таким чином отримати величезний охоплення користувачів за короткий проміжок часу. Також ця функція використовується для оповіщення про перекриття доріг, траси.

Варто відзначити, що за допомогою «My Pol» можна також оцінити роботу співробітника поліції, а також написати коментар. Для цього знадобиться ввести номер жетона поліцейського. Як сказав Подворчанський, в інших областях роботу поліцейських частіше оцінювали позитивно, ніж негативно. У той же час він додав, що в разі скарги на дії або роботу співробітника поліції даний факт буде розглядатися як заява. Також є карта відділень поліції і медичних установ, можливість відвідувати новини та інструкція і по спілкуванню з поліцейськими.

Автор даного проекту стверджує, що найближчим часом з'явиться можливість відправляти фотографії з місця події безпосередньо в поліцію. Також в «My Pol» є інструкція по спілкуванню з поліцейськими.

- Інструкція по спілкуванню з поліцією - функція, яку ми розробляємо давно і буде доопрацьовувати. На жаль, ми маємо досить низьку юридичну підготовку громадян, і ми інколи стикаємося з тим, що громадяни не знають своїх прав, - зазначив Подворчанський.

Відзначимо, що при реєстрації користувачеві необхідно ввести свої дані: ПІБ, адреса електронної пошти, мобільний номер телефону, а також адреса проживання і дату народження. У той же час Подворчанський запевнив, що персональні дані будуть відправлені в поліцію тільки після екстреного виклику або повідомленні про правопорушення. За його словами, дані шифруються і не передаються третім особам.

В ході презентації також розповіли, що помилкові виклики за допомогою натискання екстреної кнопки в поліцію інших областей надходили, оскільки люди хотіли перевірити працездатність програми. При цьому натиснути кнопку «SOS» можна тільки один раз протягом 10 хвилин, в іншому випадку вона не спрацює - щоб убезпечити від «пустощів» або навмисного зриву роботи поліції.

УВАГА! Гіперпосилання для завантаження програми в залежності від основної програми гаджету:

Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noosphere.mypolice

Apple - https://itunes.apple.com/ua/app/id1146407053 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).