Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 342

Суддя Арбузинського районного суду Миколаївської області Кірімова Ольга Миколаївна зазначила, що у провадженні суду перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23 січня 2013 року, за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 185 (крадіжка), пунктами 6,12 частини другої статті 115 (умисне вбивство) та частини четвертої статті 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

Суддя інформує, що 23 квітня 2020 року під час розгляду клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою обвинуваченого останній почав вимагати у суддів посвідчення судді, оскільки за його інформацією, вказаний суд є ліквідованим.

«В грубій формі, із застосуванням нецензурних слів, обвинувачений вигукував, що суд є «приватним підприємством та шарашкиною конторою», яка працює на замовлення, він знає господаря суддів та ліквідує суддів скоріше, ніж сам господар», – зазначає у повідомленні Кірімова О.М.

Потім, як повідомляє суддя обвинувачений, «через отвір скляної решітки, де він у той час перебував, двічі плюнув на мене в область голови та обличчя».

Через таку поведінку обвинуваченого у судовому засіданні була оголошена перерва.

Під час продовження судового засідання обвинувачений повідомив, що має ряд хронічних захворювань, про які не бажає говорити, «в тому числі хворіє на гепатит та хворів на СОVID-19 в кінці березня».

Обвинувачений зазначив, що знаючи про наявність своїх хвороб, у випадку зараження судді та захворювання на такі ж хвороби, які наявні у нього, йому зрозумілі наслідки.

Суддя вказує, що питання щодо створення Арбузинського районного суду Миколаївської області в обвинуваченого виникло лише після того, як прокурор намагався оголосити клопотання про продовження стосовно нього строку тримання під вартою, хоча вказане кримінальне провадження стосовно цього обвинуваченого вже тривалий час розглядається суддями вказаного суду.

Кірімова О.М. вважає, що така поведінка та дії обвинуваченого мають на меті формування негативного уявлення суспільства про роботу судової влади, свідчить про відверте нехтування встановленими гарантіями незалежності суддів, явну неповагу до представників органів судової влади, є тиском на неї, як на суддю та втручанням у її професійну діяльність з метою перешкоджання виконанню службових обов’язків або схилення до ухвалення неправосудного рішення.

Крім того, суддя зазначає, що дії обвинуваченого створюють для неї загрозу зараженням інфекційними хворобами, що є небезпечними для її життя.

З огляду на викладене суддя Арбузинського районного суду Миколаївської області Кірімова О.М. надіслала повідомлення про втручання у її діяльність як судді та просить вжити заходів для забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).