Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 254

У Центральному районному суді міста Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього військовослужбовця за контрактом в/ч А 0224 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 115 та частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, крадіжка).

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, 25.07.2018 чоловік знаходився у квартирі своєї знайомої. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на грунті ревнощів, він наніс останній три ножових поранення, внаслідок чого жінка померла.

Після цього, відповідно до обвинувального акту, він викрав мобільний телефон та ноутбук загиблої, якими скористався на власний розсуд.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів Центрального районного суду міста Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Сергія Медюка, під головуванням Оксани Мамаєвої.

У судовому засіданні прокурор заявив клопотання про продовження строків тримання під вартою стосовно обвинуваченого. В обґрунтування зокрема зазначав, що наявні під час обрання міри запобіжного заходу ризики не зникли та не зменшились.

Обвинувачений та його захисник заперечували проти задоволення клопотання та просили змінити запобіжний захід на такий, що не пов'язаний з триманням під вартою.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, суд ухвалив продовжити строк дії запобіжного заходу виді тримання під вартою до 31.07.2020.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).