Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 209

Таку ухвалу днями винесла слідчий суддя Бердичівського міськрайонного суду, розглянувши клопотання слідчого місцевого відділу поліції про обрання запобіжного заходу засудженому БВК №108.

38-річний чоловік, відбуваючи покарання у вигляді обмеження волі, поскаржився працівникам виправного центру на погане самопочуття. Тож отримав дозвіл на короткочасний виїзд поза межі установи з метою стаціонарного лікування у міській лікарні.

Будучи обізнаним із правилами поведінки під час виїзду та отримавши попередження про кримінальну відповідальність за неповернення до місця відбування покарання, чоловік, пробувши у лікарні два дні, самовільно її залишив. Протягом доби до виправного центру не повернувся, натомість два дні переховувався у співмешканки на Київщині, під час затримання намагався втекти.

Дії чоловіка було кваліфіковано за частиною другою статті 390 Кримінального кодексу України (неповернення до місця відбування покарання особи, засудженої до обмеження волі, якій було дозволено короткочасний виїзд, після закінчення строку виїзду), санкція якої передбачає покарання до двох років ув’язнення.

Задовольняючи клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, підтримане також прокурором, суд зважав на наявні ризики, передбачені пунктами 1,3,4,5 частини першої статті 177 КПК України. А саме: підозрюваний, продовжуючи перебувати у виправному центрі без обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, може вкотре залишити його межі, переховуватись від слідства та перешкоджати кримінальному провадженню шляхом неявки на виклики. Також існує небезпека впливу на свідків та продовження підозрюваним кримінального правопорушення або вчинення нового.

Таким чином, керуючись статтями 176-178, 182-184, 193-197, 202, 309, 372, 376 КПК України, слідчий суддя постановила застосувати до підозрюваного запобіжний захід – тримання під вартою на 60 днів із правом внесення застави у розмірі 31 530 грн.

Ухвалу може бути оскаржено протягом 5 днів з дня її оголошення шляхом подання скарги до Житомирського апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).