Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 436

У Києві відбулася зустріч керівництва Служби судової охорони й Територіального управління Служби у м. Києві та Київській області з представниками адвокатської спільноти міста Києва та Всеукраїнської профспілки адвокатів України.

Зустріч було присвячено розгляду проблемних питань, які останнім часом поставали між співробітниками Служби судової охорони та адвокатами, зокрема й під час їх пропуску до судових установ.

Як зазначив заступник Голови Служби судової охорони (зі служби) полковник Служби судової охорони Юрій Зернов, новостворена Служба в питаннях забезпечення належного рівня безпеки судових установ готова взаємодіяти з абсолютно всіма учасниками судових процесів, зокрема з адвокатською спільнотою.

Водночас Голова Ради адвокатів міста Києва Петро Рябенко зазначив, що ця зустріч має на меті виробити спільний механізм швидкого й ефективного вирішення проблемних ситуацій, що виникають між співробітниками Служби судової охорони та адвокатами.

Голова Всеукраїнської профспілки адвокатів України Надія Корінна наголосила на необхідності проведення спільних семінарів та інших заходів для адвокатів і співробітників Служби судової охорони, які сприятимуть уникненню більшості конфліктних ситуацій у майбутньому.

Під час зустрічі її учасники детально розглянули низку випадків, коли виникали непорозуміння і проблемні ситуації між співробітниками Служби судової охорони та адвокатами. Насамперед, і нещодавній випадок, що стався в Печерському районному суді міста Києва за участі адвоката, стосовно спроби пронесення до цієї судової установи предмета, схожого на вибухонебезпечний. Внаслідок перевірки, зокрема після проведення експертизи фахівцями вибухотехнічної служби, даний предмет не був визнаний таким, а вказані обставини не знайшли свого підтвердження.

За підсумками наради керівництво Служби судової охорони та представники адвокатської спільноти вирішили створити канал спільної комунікації для оперативного розв’язання проблемних питань у разі їх виникнення. Також було вирішено розробити та підписати спільний Меморандум про співпрацю між Територіальним управлінням Служби судової охорони у м. Києві та Київській області й Радою адвокатів міста Києва. Крім того, учасники зустрічі узгодили питання участі в спільних навчальних семінарах для адвокатів та співробітників Служби судової охорони.

Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар за результатами цієї зустрічі привітав налагодження плідного діалогу між Службою та адвокатською спільнотою.

- Ми налагоджуємо тісний зв’язок з адвокатами, і всі проблемні питання, які можуть поставати, будемо вирішувати оперативно через створені канали комунікації, - зазначив Валерій Бондар.

За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).