Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 292

Збройний конфлікт на сході України, що триває вже шостий рік, змусив десятки судів різних інстанцій з Донецької та Луганської областей змінити місце свого розташування та переїхати до населених пунктів на підконтрольній Україні території. Державна судова адміністрація України в непростих економічних умовах під час проведення АТО та ООС доклала чимало зусиль задля забезпечення судочинства на прилеглих до лінії розмежування територіях сходу України.

Буквально наприкінці квітня цього року Мар’їнський районний суд Донецької області в’їхав в нову відремонтовану будівлю, розташовану у місті Кураховому цієї ж області, та розпочав повноцінну роботу.

Судді та працівники апарату суду висловили вдячність Державній судовій адміністрації України за належну увагу до існуючих проблем та допомогу в їх розв’язанні.

У листі, надісланому судом до ДСА України, йдеться, зокрема про те, що «з початком активних бойових дій апарат Мар’їнського районного суду пройшов неабиякий тернистий шлях свого становлення – від призупинення його діяльності, втрати власної будівлі і пошкодження матеріального устаткування, переїзду до іншого населеного пункту тощо».

Колектив Мар’їнського районного суду відзначає наполегливість ДСА України в покроковому вирішенні проблем і констатує створення належних умов для здійснення судочинства, забезпечення прав і свобод людини, збереження ефективності правосуддя, зростання професіоналізму служителів Феміди та підняття їх морального духу.

«Нова, власна відремонтована будівля відповідає всім вимогам для комфортної та безпечної роботи суддів і їх апарату. Також враховані всі вимоги для зручності відвідувачів суду», - зазначено в листі.

Своєю чергою, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк наголосив, що навіть у сьогоднішніх непростих для держави умовах ДСА України й надалі буде наполегливо здійснювати організаційне та фінансове забезпечення діяльності всіх органів судової влади відповідно до законодавчих норм.

За повідомленням прес-служби ДСА України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022