Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 170

5 травня 2020 року Біляївський районний суд Одеської області визнав громадянина Л. винним у скоєнні злочину, передбаченого часиною другою статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку із виконанням цим працівником своїх службових обов’язків) і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, звільнивши його від відбування покарання з випробувальним строком на 3 роки та поклавши обов’язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти повноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Довідково: як встановлено судом, інспектор Управління патрульної поліції у місті Одеса Т., під час несення служби 15 листопада 2017 року на СП №2, с. Дачне, Біляївського району Одеської області, близько 06 години 00 хвилин, поліцейським жезлом подав водію автомобілю марки Opel Vivaro - громадянину Л. сигнал зупинитись біля обочини у зв'язку із порушенням останнім правил дорожнього руху, а саме п.п. 11.5 ПДР України. Громадянин Л. відразу вимогу поліцейського не виконав та згодом зупинив автомобіль близько 100 метрів від місця вимоги зупинки. Оскільки автомобіль зупинився далеко, інспектор патрульної поліції Т. сумісно з іншим поліцейським Ш. сіли в поліцейський службовий автомобіль оснащений проблисковими маячками та символікою Національної поліції України та під’їхали до автомобілю громадянина Л.

Інспектор патрульної поліції Т. пред’явив усну вимогу водію транспортного засобу Opel Vivaro пред’явити документи, які посвідчують особу та право керувати транспортним засобом з підстав порушення водієм автомобілю правил дорожнього руху, запропонувавши при цьому вийти із машини та пройти до службового приміщення стаціонарного поста поліції СП №2 с. Дачне, Біляївського району Одеської області.

Нехтуючи законними вимогами поліцейського щодо виконання певних дій, діючи зухвало, водій Л. такі вимоги проігнорував, залишившись сидіти на водійському сидінні транспортного засобу, спілкуючись при цьому через відчинене вікно зі сторони водійського сидіння. В той момент, коли поліцейським Т. було попереджено останнього про можливість застосування поліцейських заходів примусу, а саме фізичної сили, громадянин Л., в момент коли поліцейський Т. тримав громадянина Л. за руку скрізь відкрите вікно автомобілю, умисно схопив поліцейського за рукав верхнього одягу - бушлату, та включивши вільною рукою передачу на автомобілі, рушив із місця на значній швидкості. В результаті чого, поліцейський Т., рухаючись приблизно метрів 15-20 вздовж автомобільного шляху прикутий до двері водія із зовнішньої сторони, впав на проїжджу частину, так як водій пришвидшивши свій рух, відпустив руку та одяг поліцейського, в результаті чого відповідно до висновку експертизи в поліцейського Т. були тілесні ушкодження у вигляді синця правої кисті, а також забою м’яких тканин правого лучезапястного суглобу, що відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).