Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 149

До трьох років ув’язнення засуджено 40-річного бердичівлянина за незаконний продаж реактивної протитанкової гранати. Такий вирок цього тижня ухвалив Бердичівський міськрайонний суд.

Досудовим слідством було встановлено, що у грудні минулого року чоловік незаконно придбав бойовий припас (РПГ №26 «Аглень») та переніс його в помешкання свого знайомого для зберігання. Сам тим часом знайшов покупця, якому продав гранату за 300 доларів. У подальшому її було вилучено працівниками поліції.

Дії чоловіка кваліфікували за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). На суді обвинувачений пояснив, що гранату виявив на металобазі. Оскільки там її могли знайти діти, вирішив забрати небезпечну знахідку та сховати у знайомого (матеріали щодо останнього виділено в окреме провадження). Згодом, за словами обвинуваченого, йому знадобилися гроші розрахуватися з боргами за газ і він вирішив гранату продати.

Інкримінований чоловіку злочин є тяжким та суспільно небезпечним - під час проведення експертизи даний боєприпас пробив броню танка! Призначаючи покарання, суд враховував особу обвинуваченого, який щиро розкаявся, однак раніше уже мав судимість, а також факт вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою. Також взято до уваги, що такий злочин чоловік скоїв уперше.

Тож, керуючись статтями 373, 374 КПК України, суд визнав чоловіка винним у скоєнні інкримінованого йому злочину та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Протягом 30-ти днів вирок може бути оскаржено у Житомирському апеляційному суді. До набрання вироком законної сили чоловік лишатиметься під вартою.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).