Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 376

Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним раніше неодноразово судимого 36 – річного чоловіка, який штовхнув рибалку у річку та забрав його майно. За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України, суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Під час судового розгляду було встановлено, що влітку 2019 року обвинувачений, прогулюючись по берегу річки Південний Буг, що у місті Вінниці, помітив раніше незнайомого йому чоловіка, який рибалив та слухав гучно музику. В цей час обвинувачений підійшов до рибалки та штовхнув його у воду, після чого відкрито, шляхом вільного доступу до матеріальних цінностей, не реагуючи на крики та звертання потерпілого, заволодів його телефоном та портативною колонкою. Після вчиненого, чоловік з місця злочину зник. Таким чином заподіяв потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму майже тисячу гривень.

Допитаний у ході судового розгляду обвинувачений свою вину у скоєному визнав повністю та просив суд суворо його не карати.

В свою чергу потерпілий пояснив суду, що претензій до обвинуваченого він немає, а щодо призначення йому міри покарання повністю покладається на розсуд суду.

Аналізуючи та оцінюючи обставини справи в їх сукупності, суд дійшов висновку, що винуватість 36 – річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України(відкрите викрадення чужого майна (грабіж) вчинене повторно) повністю доведена.

Вирішуючи питання про призначення обвинуваченому покарання, суд взяв до уваги те, що чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, належних висновків для себе не зробив та знову вчинив новий злочин.

Враховуючи всі обставини справи, суд дійшов висновку, що саме покарання у виді позбавлення волі буде необхідним, достатнім та досягне мети не лише кари за вчинене, але й буде слугувати для обвинуваченого виправленням та запобіганню вчиненню нових злочинів як ним, так і іншими особами.

Тому, суд ухвалив визнати винним 36 – річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі. Одночасно, відповідно до частини четвертої статті 70 Кримінального кодексу України за сукупністю злочинів з урахуванням покарання призначеного вироком Вінницького міського суду Вінницької області від 28.01.2020 шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначив йому остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Довідково: частина четверта статті 70 Кримінального кодексу України - за правилами, передбаченими в частинах першій - третій цієї статті, призначається покарання, якщо після постановлення вироку в справі буде встановлено, що засуджений винен ще і в іншому злочині, вчиненому ним до постановлення попереднього вироку. У цьому випадку в строк покарання, остаточно призначеного за сукупністю злочинів, зараховується покарання, відбуте повністю або частково за попереднім вироком, за правилами, передбаченими в статті 72 цього Кодексу.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).