Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 477

Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним 49 – річного чоловіка, який пропонував працівнику правоохоронних органів хабар в розмірі 300 доларів США.

Під час судового розгляду було встановлено, що влітку 2019 року вночі працівники поліції в ході патрулювання на проспекті Космонавтів, що у місті Вінниця зупинили підозрілого чоловіка, який їхав на велосипеді. Після встановлення особи, поліцейські провели поверхневу перевірку та виявили в його рюкзаку викрутку, розвідний ключ, електрошокер з ліхтариком, балаклаву, 2 пари матерчатих рукавичок та лом. За уникнення розголосу серед працівників поліції щодо знахідки в його наплічнику чоловік запропонував працівнику поліції грошові кошти в розмірі 300 доларів США.

В судовому засіданні обвинувачений визнав повністю свою вину в інкримінованому йому злочині та пояснив, що речі, які були у рюкзаку він використовував як інструменти для ремонту. Але не зважаючи на це, щоб запобігти розголосу серед працівників поліції про його перевірку та виявлення у нього вищевказаного, обвинувачений запропонував хабар.

У судовому засіданні чоловік у вчиненому щиро каявся та просив суд суворо його не карати, оскільки на його утримані перебувають троє неповнолітніх дітей.

При обрані виду та міри покарання обвинуваченому, суд врахував те, що чоловік раніше не судимий, вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю, щиро розкаявся, за місцем проживання характеризується позитивно, має на утриманні троє неповнолітніх дітей. Тому суд дійшов висновку, що покарання у виді штрафу буде необхідним та достатнім для запобігання вчинення ним нових злочинів.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, суд визнав винним 49 –річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 369 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 8500 тисяч гривень. Також, суд залишив без змін раніше обраний обвинуваченому запобіжний захід у виді домашнього арешту до набрання вироку законної сили.

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Довідково:частина перша статті 369 Кримінального кодексу України - пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).